Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya legyen?

Milyen kutya legyen?

Figyelt kérdés

Lesz majd egy kutyánk, leírom a feltételeket.


Anya csak kisebb méretű kutyát akar.

Ne legyen hosszú szőrű!

Én az energikus, szeretnivaló, okos kutyákat szeretem, akik szeretik ha tanítják, szeretnek sétálni, játszani, és emellett kedvesek is.

Kint tartanánk, mindennap 2× 1 órát tudnám vinni sétálni!


Köszönöm!



2013. szept. 18. 20:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Beagle...vagy akármilyen kopó, egybként spánielt mondanék, de ugye az hosszúszőrű! Sok sikert a kutyushoz
2013. szept. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%

Minden kutya okos, csak foglalkozni kell vele.


Nézzetek szét az illatos úton v másik menhelyen, aztán irány a kutyaiskola, agility, frizbi v ilyesmi.

2013. szept. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Jack russel terrier. Rendkívül jól idomítható, könnyen tanul trükköket és szereti is emellett a különböző feladatokat. Igényli a sok játékot. Elég energikus, egész nap pörög. Hátránya, ha nincs nevelve, akkor a fejedre nőhet és rongál, nem fogad szót. Úgyhogy kis korban alapos foglalkozást igényel, de biztos vagyok benne, hogy megtérül és remek kutya, mert igazi is boldogság és vidámság bombák. :)
2013. szept. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
Ha nincs kiszemelt fajtád, akkor érdemes lenne ellátogatni egy menhelyre. Biztosan fogsz találni az igényeidnek megfelelő kutyát (nagyon sok pici kölyök is van) és ezzel egy életet is megmentesz.
2013. szept. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%
Egyetértek a menhelyet javaslókkal: annyi csodálatos és különböző kutya van, hogy egészen biztosan találtok nektek megfelelőt (kölykök is vannak sajnos!).
2013. szept. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%
Első vagyok, természetesen egyetértek az előttem szólókkal, menhelyről is választhatsz, nagyon sok aranyos kutya van ott is!
2013. szept. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%

Menhely...

Rövid szőrű kutyát pedig nem tartunk odakint,szóval valamit találjatok ki.

2013. szept. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
49%
Azért a rövid szőrű is elég tág fogalom: egy drótszőrű vizsla is még viszonylag rövidszőrű, és nyugodtan tartható kint.
2013. szept. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
65%
Mudi, mudi fajtamentés.
2013. szept. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
48%

Szálkásszőrű tacskó...De kintre (mondjuk este,télen)nem hiszem,hogy jó.

Amúgy kintre hogyhogy nem lehet nagyobb testű kutya??

:))

2013. szept. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!