Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » BARF etetésnél pulyka- és...

BARF etetésnél pulyka- és kakasherét, marhapacalt ehet a kutya? Milyen gyakran? Nyersen kaphatja?

Figyelt kérdés
Ezenkívül a sertés vesét, tüdőt, agyvelőt, szívet, májat elég forralt vízzel nyakon önteni és átmosni (ha jó helyről, hentestől veszem, az csak bevizsgált, nem? vagy így is para az Aujeszky vírus?), vagy mindenképp főzzem? Főtt dolgokat viszont nem szívesen adnék..

2013. szept. 18. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy biztosan be vannak vizsgálva a sertések, így én nem adok nekik. Nem szeretnék kockáztatni. Marhapacalt, kakas, és pulyakaherét kaphat. A pacalba nem vagyok biztos, de a here belsőségnek számít, heti egy-két alkalommal kaphatja hús helyett.
2013. szept. 19. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A malacot ha olyan helyről veszed hogy isten bizony aujeszki mentes csak akkor. De akkor nyugodtan mehet (ennek a legegyszerűbb módja egyébként egy egész malac megvétele :D de még én is csak barátkozom az ötlettel ^^
2013. szept. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Laktózmentestej ***** válasza:
0%
Persze ehet kakas herét, lazacot is, de nem füstölve és ne felejtsd ki az étrendből a hízott libamájat sem és mindezek tetejére szeletelj szarvasgombát.
2013. szept. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Istenem, ilyen jópofi gyökerek minek válaszolnak!


A többiek normális megnyilatkozását nagyon köszi :) A malacot inkább nem reszkírozom.

2013. szept. 24. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!