Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Túléli a kiskutya a hideget...

Túléli a kiskutya a hideget egész télen át?

Figyelt kérdés
Van egy kis palota pincsim, és anyám nem engedi, hogy bent legyen a lakásban, mert behozza a sarat. Túl éli, hogy kint van egy kis faházban, jól kibélelve ruhadarabokkal. Ti hogy érnétek el azt, hogy be lehessen hozni. Csak azért kérdezem, mert féltem meg sajnálom egy picit!
2009. nov. 5. 12:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem magyar vizslám volt, garázsban volt,kibélelt faházzal,mégis megfagyott, és nem bírt lábraállni. Borzasztó volt, az állatorvos 6 injektciót adott be neki,míg végül jobban lett. Utána már nekünk sem volt kint télen.

Ne hagyd,hogy kint legyen!

2009. nov. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
74%

Hogy fagyna már meg???? Nem pucér!!! Nem mindenki tartja bent a kutyáját.

Van egy ismerősöm,akinek van 2 hosszú szőrű tacsija ,egyáltalán nem engedik be a házba őket,aztán kutya bajuk sincs. Szigetelt házuk van,ahova ha bedugja télen a gazdi a kezét,még meleg van. Ha védett helyen van nem lesz semmi baja.

Nem mindenki szereti,ha a kutya beviszi a koszt,meg a sarat. Meg valljuk be nem mindig van jó illatuk.

2009. nov. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
úristen... anyád nem tudja mi az a palota pincsi... HÁZI KUTYA! ha nem tudjátok neki az ELŐÍRT TARTÁSI VISZONYOKAT megadni jobb lesz eladni....
2009. nov. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nem fog megfagyni ... van pár emberke az utcánkban , akinek pincsije van ... mind kint vannak .... hmmm soha nem emlékeztem rá hogy megfagytak volna :O

Ha normális kutyaháza van , nem valami elegy-belegy tákolmánny nem lessz baja , de én bevinném , nekem a Staffi , meg a Ambulldogom is bent van télen ...

2009. nov. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtatok, és már bent van a kiskutyám a szobába.
2009. nov. 5. 18:42
 16/19 A kérdező kommentje:
[link] igy néz ki
2009. nov. 5. 18:47
 17/19 A kérdező kommentje:
de ez nem ő, csak haonlít, vagyis ugyan így néz ki. :D
2009. nov. 5. 18:49
 18/19 anonim ***** válasza:
Aranyos nagyon:) Olyan mint egy kis maci :)
2009. nov. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

igen télleg ari lehet:)

amúgy ha szabad kérdezni,hogy győzted meg anyudat?:D

2009. nov. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!