Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tudom szobatisztaságra...

Lengyel Emese kérdése:

Nem tudom szobatisztaságra tanítani Nekem van egy máltai selyem kutyosom.7 hetes szoba tisztaságra tanítom éppen de a pisilés nem igen megy. Kakilni ki megy az udvarra de pisilni már be jón, és nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. szept. 19. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

7 hetesen áruld el mit vársz?

8 hetes koráig az anyja mellett lenne a helye nem nálad!

ez a törvény!

2013. szept. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De kakit megtanulta és magától ki is megy, de csak pisilni jön vissza. és ezért van nálam mert az anyukája elpusztult!!!!
2013. szept. 19. 15:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Több hónap,míg szobatiszta lesz az a szegény kutya.Minden ébredés és evés után rögtön vidd ki.Féregtelenítést és az oltásokat is lehet már kezdeni,ha eddig még nem történt meg.
2013. szept. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az első oltását és a féregtelenítőt meg kapta. És ha esetleg egy szoktató spray-t veszek és kint befújok vele az használhat, h ne menjen vissza a lakásba?
2013. szept. 19. 16:11
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

2 óránként akármi van vidd ki..

dicsérd nagyon ha sikerül neki kint.



de ahogy írták, ez nem egy hetes dolog, hónapok is lehet akár, ne várj csodát, ő még nagyon gyerekkutya.

2013. szept. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem hagyd őt békén, had érvényesüljenek a természet szabályai. :) Az enyém 4 éves és mai napig a falra szarik, az asztalra hugyozik, és látod, nincs ezzel semmi baj! Néha bevágom a kerti kútba, hogy megtisztuljon, mert nincs víz a házba, és mi van akkor?
2013. szept. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kkriszti72 válasza:
Nekünk a kiskutyánk nagyon nehezen akarta megtanulni a szobatisztaságot, több hétig éjjel is csak úgy mentem ki a szobából, hogy elmosó volt a kezemben, mert mindenhová végezte szegénykém a dolgát csak a neki letett pelenkára nem. A tenyésztő szerint persze pelenkára szoktatták, hát ahhoz képest nem tudta mi az:-( Nálunk külön nyilik a wc az előszobából, oda beterítettem a pelusát és betettem majd becsuktam az ajtót. Pár percig vártam majd kinyitottam de csak feküdt a peluson, majd később megint becsuktam és ez igy ment 1-2 napig, de nagyon rövid ideig hagytam magára, egyszer csak rápisilt a pelusra, nagyon meg lett dicsérve, onnantól kezdve ahányszor betettem a wc-be és csuktam az ajtót pisilt, később kakilt is a pelusra. Most már 2 éves, és a mai napig ha hosszabb időre kell itt hagynunk akkor ott a pelus a wc-mellett letéve az ajót résre nyitva és amikor hazérünk ott a pisifolt nem pedig másutt:-))) Nekünk ez jött be, remélem tudtam segiteni. Sok siker, rengeteg türelem kell hozzá és határozottság is, meg persze szeretet:-)
2013. szept. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!