Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajták lehetnek benne?

Milyen fajták lehetnek benne?

Figyelt kérdés

A főnökömtől "kaptam" (4) mert nem kellett neki. Nem tudom honnan szerezte. Ő is kapta valakitől. 4 hónapos kora óta van nálam.

Szerintetek milyen fajták lehetnek benne?

Az állatorvos azt mondta, hogy labladorra hajaz, de a méret nem stimmel. (13kg, most 10 hónapos) Szerintem husky is lehet benne, mert szereti elengedni magát sétálni, bármennyit is legyen futtatva.



Egyébként barna a szeme, csak mindig bele néz a vakuba. :-)


[link]


[link]



2013. szept. 20. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
A labit látom benne,de mást nem tudok mondani.A füle lehet azért ácsorog néha,mert a fogváltásnak most van vége.A mi snaucer keverékünknek is néha felállt a füle,majd végül feladta és végleg lekonyult :D Nagyon aranyos kutyus :D
2013. szept. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi.

A jelleme miatt gondoltam huskyra, meg a 2 réteg szőr miatt. A labik jellemét sajnos nem ismerem.

2013. szept. 20. 22:21
 3/5 Babber_Havanese ***** válasza:
Nincs benne husky, ebben biztos lehetsz..nem csak a husky szeret húzni sétánál. És a labradornak is két réteg szőre van, ugyanis vízi kutya, és h ne ázzon el a bundája, van egy belső dús aljszőrzet, és egy külső nehezen vizesedő réteg.
2013. szept. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 k.doravanda válasza:
Nem tudom de gyönyörű szeme van. Szerintem nem a kutya fajtája számít...
2013. okt. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom, csak kíváncsi vagyok. Itt a környékünkön mindenki másnak tippeli.
2013. okt. 15. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!