Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkora lesz kb. ez a kiskutya...

Mekkora lesz kb. ez a kiskutya, mennyi idős lehet és milyen fajták lehetnek benne?

Figyelt kérdés

Utcán találták, mi lettünk az ideiglenes befogadói. A menhelyen 4-5 hetesnek tippelték, szerintem inkább 5-6. Már megvan minden tejfoga, rohangál, játszik. Most 1 kg, elfér a két tenyeremen. Nagyon érdekes szőre van, feketébe hajló barna, engem kicsit a vadászgörény vadas szőrtípusára emlékeztet. :)


[link]


[link]


[link]


2012. okt. 16. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha 4-6 hetesen 1kg, akkor valami kistermetű kutyus.
2012. okt. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Már a fejéről (szemek) árulkodik, hogy valami kicsi testű kutya lesz.

Fajtákat illetően ilyen korban még nem érdemes saccolni. Még elég sokminden lehet belőle. Néhány hósan már jobban be lehetne lőni.

2012. okt. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, ebben a korban még valóban nehéz megmondani, de engem a kis pofija valamilyen pásztorkutyára emlékezetet.

Tünemény!:)

2012. okt. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon aranyos :).

Engem is valami pásztorkutyus keverékre emlékeztet... Bár nehéz megmondani.

2012. okt. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 zeusz4 ***** válasza:
hello szerintem meg van benne pomerániai törpe spic.
2012. okt. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tök mindegy, milyen fajta? Nevezzetek el róla egy új fajtát, pl "iszonyúanédi" :DDD
2012. okt. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!