Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen játékot vegyek neki?

Milyen játékot vegyek neki?

Figyelt kérdés
Borderem van, imádja a botokat (szinte csak azzal játszik) és a labdákat. Teniszlabda van itthon, de még szeretnék neki valami sípolósat mert azt is imádja de legutóbb mikor olyan keményebb sípolós sünit vettem neki 10perc alatt apró darabokra rágta. Mit ajánlotok ami sípol és nem pusztítja el ilyen hamar?

#kutya #játék #Border collie #sípolós kutyajáték
2013. szept. 21. 08:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Puhább sípolós cuccot, nézz szét állatfelszerelés-boltban s kérj ott tanácsot.


Van olyan frizbi is, ami harapásálló, de az nem sípol, de kipróbálhatnád. Az jobb, mint a bot, mert 1) messzebbre repül; 2) nem megy fakéreg a szájába belőle. Csak kutyának való frizbit használj, mert az nem reped és nem vágja el a kutya száját.

2013. szept. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is bordereim vannak, a sípolósokat gyorsan kivégzik. Annyira örülnek, hogy ez "visszadumál" nekik, hogy addig kínozzák, amíg kicsit is sípol...

Ilyen jellegű játékot csak akkor adj oda neki játszani, amikor ott vagy mellette és tanítsd meg neki, hogy nem szabad szétrágni. Ha kijátszottátok magatokat, akkor tedd el.

Én a teniszlabdát sem szeretem, megoszlanak róla a vélemények, sokak szerint káros lehet, lásd ezt a videót:

[link]

Nekünk sima vastag gumi, de üreges labdánk van, amin dolgozhatnak akkor is, ha nem vagyunk mellettük, nem tudják szétrágni. Érdemes ilyenekre gondolni. Strapabíró játékot vegyél, ha nem akarod tőle elvenni, amit végletlenül sem tud szétrágni.

2013. szept. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Még jó, hogy az én borderem nem is szereti a teniszlabdát. Nálunk a gumikarika vált nagyon be, teljesen rá van kattanva.

Sípolósat még nem vettem neki, de van egy olyan labdánk ami szerintem eredetileg macsakjáték lehetett, mert kis csengő van a közepében és a legapróbb rezdülésre is csilingel. Na azt pl nem rágja szét, hanem dobálja magának.

2013. szept. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!