Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki etet Fer-Dog kutyatáppa...

Valaki etet Fer-Dog kutyatáppal? Milyen ételt adhatok még kutyatáp mellé 3 hónapos németjuhásznak hogy szépen fejlődjön?

Figyelt kérdés
Egy középkategóriás táp mellé szüksége van még a kutyának csonterősítőre, kálciumra? Táp mellé milyen ételt adjak még a kutyának (3hónapos németjuhász) hogy hízzon tőle és szépen fejlődjön? Csontot hány hónapos korban lehet már adni neki? Csirke fejet szabad neki adni? Fer-Dog kutyatápról írna valaki véleményt aki etet vele, hogy érdemes megvenni nagyobb mennyiséget belőle?

2013. szept. 21. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:

A középkategóriás tápokban is annyi a vitamin, ásványi anyag, mint a többiben. Ismerik a tápkészítők a növekvő kutyák szükségletét pontosan. Nj-nek max zöldkagylóra van szüksége kiegészítőként.A csont nagyon jól megtanítja a kutyának használni a fogazatát. A legjobb a marha ízület.

Van, aki nem ad a táp mellé semmit. van, aki kiegészíti hússal. Van, aki csirkefejet is ad. Neked kell eldöntened, mit adsz neki. Semmi esetre sem kell megfőzni, ha adod. Elég csak a nyugalom érdekében leforrázni. Minden plusz hozzá etetett ételt le kell vonni a tápból. Különben elhízik a kiskutya.

2013. szept. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nincs szükség kálciumra,se csonterősítőre. Hizlalni nem kell,egy kölyök inkább vékonyabb,nyúlánk legyen,mint kövér.

Csontot adhatsz neki,de csak mértékkel,egy héten 2 alkalommal elég,csirkecsont tilos(baromfi csont is).


A húst adhatod nyersen (kivéve sertés és vad)de meg is főzheted.A kivételeket mindig meg kell főzni!!


Zöldkagylót lehet neki adni kiegészítőnek.A Fer-dog elég alsó kategória,nem tudom mennyiért veszed.Esetleg ha írsz egy keretet,mennyit tudsz adni kutyakajára,lehet kapsz jobb tippeket is,ami jobb minőség :)

2013. szept. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szia. Fer-Dog 4500Ft körül van 15kg. Kb. 4-5ezret szánnék rá havonta, tudom hogy 8-9ezerért már kapni brit prémium tápot 15kg kiszerelésben. Nekem elég lenne egy középkategóriás táp is. Ha tudnál mondani párat ami tényleg jó azt megköszönném. A Dog Chow-t is használtam már 3kg-os szerelésben, azt szerette a kutya.
2013. szept. 21. 20:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a Fer Dog nagyon bevált,igaz hogy gyomorproblémás felnőtt kutyáknál.Sajnos itt lehetetlen beszerezni,ezért nem etetem már.
2013. szept. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát azt írta a fer-dogról hogy nincs benne szója,és növényi fehérje,de pontosabb útmutatót nem találtam.

Végülis annyira nem borzalmas,de a Brit pont középkategóia,én pl 15 kilót 7200-ért veszek.

És amit szeretek benne,hogy kevesebb is elég,mert jó a beltartalom.Így másfél havonta kell vennem csak 1 zsákot,egy 30 kilós közepesen aktív kutyának.


A dog chow-t utálom,akkor már inkább fer-dog :) Bár valaki,a dog chowt fogja szeretni...

2013. szept. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Internetről rendeled a brit-et vagy boltban?
2013. szept. 21. 22:39
 7/7 anonim válasza:

Nagyon jó a Fer-Dog táp.

Több mint egy éve csak ezt eszik a kutyáim.

2013. okt. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!