Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vajon mit tartalmaz ez a...

Vajon mit tartalmaz ez a kutyakaja? Alkalmas hosszútávú táplálásra?

Figyelt kérdés

A minap elfogyott a szokásos kutyatápunk, ami 60% húst tartalmaz és pénz sem volt sok nálam, ezért vettem a polcról egy olyat amiben legalább felesleges és káros ételszínezék nincs ha már tök olcsó.


Igenám, de itthon megnéztük a tartalmát: 20% gabona, 4% hús...

Őszinte dolog, de miből áll és milyen arányban a maradék 76%? Mind "növényi eredetű származék, olaj és zsír és ásványi anyag? Hosszútávon milyen hatással lenne a kutyának fő táplálékként?


[link]



Most csak kiegészítő erre a hétre, de nem látom, hogy fogynának a súlyukból.



2013. szept. 3. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Biztos sokan vannak akik ezt adják hosszú távon a kutyának. Van akinél nem okoz gondot, van akinél igen. Néhány éve még én sem figyeltem ezekre a dolgokra, lehet hogy én is megvettem volna mivel nem tudtam hogy mire figyeljek. Kellet néhány dolog mire rádöbbentem a dolgokta.
2013. szept. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ki fogják bírni,semmi bajuk nem lesz tőle.

Itt vidéken pl.az a kutya örülhet,amelyik nem moslékot,hanem akár gagyi kutyatápot kap.Egész életükben ezt eszik és semmi bajuk.

2013. szept. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Maxitabi ***** válasza:

Én igazán berzenkedem ezektől a tápoktól,de a becsületére legyen mondva, hogy a 4% csak a marha-tartalomra vonatkozik!! a többi-ahogy rajta is van-állati eredetű izé-mindenféle-ált csirke,disznó (miután nincsen részletezve)..

A kutyád túl fogja élni,hasmenése lehet-de mivel sok gabona és növényi származék van benne,az megfogja talán..

Hosszú távon azért nem adnám.

2013. szept. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!