Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyusomnak (vizsla) szeretn...

A kutyusomnak (vizsla) szeretnék fekhelyet készíteni! Hogyan kezdek hozzá? Mire lesz szükségem?

Figyelt kérdés

2013. szept. 22. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát... mik a rendelkezésre álló eszközök?

Én párnát varrtam neki - voltak itthon vastagabb szivacspárnák, arra varrtam neki huzatot velúr anyagból varrógéppel.

2013. szept. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én egy vékonyabb használt pokróc anyagból varrtam huzatot egy párnára, de ezt is kezdi kiszaggatni.

Szerintem nagyon ne kezdj el költekezni és túl szépre se készítsd, mert nem biztos, hogy sokáig fog élni.

2013. szept. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Quadral ***** válasza:
Mi az argentin dogunknak kord anyagból varrtunk fekhelyet. Először megvarrtuk az alját, majd rá a hurkát. Cipzár is került mindkét részre. Aztán darált szivaccsal tömtük ki. Kettőt is varrtunk, hogy legyen egy váltója. Igaz a szivacsok áthelyezése így macerás, minimum két emberes, de még így is a boltban kapható ágyaknak a törekéből kijöttünk a két saját ággyal.
2013. szept. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, én nem készítenék semmilyet :-D 3 kutyám volt eddig, mindnek megpróbáltam készíteni először klafa fekhelyet, de az összesnél ugyanaz lett az eredmény. Aludtak benne, majd játékból szétszedték. Úgyhogy nem érdemes. A legjobban bevállt eddig, hogy kint a kertben kutyaház, bent a lakásban pedig egy pokróc összehajtva, azon alszanak, nem szedik darabokra, csak rángatják. Egyszerű, olcsó, praktikus.
2013. szept. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is attól tartok, hogy a kutyusom szétszedné úgyhogy valszeg párnát fogok neki csinálni az ajánlott módon! :)
2013. szept. 24. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!