Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy boxer alkalmas lehet...

Paciii34 kérdése:

Egy boxer alkalmas lehet agility versenyekre?

Figyelt kérdés
Van két boxerem, az egyik kb 5-6 hónapos, gyors és iszonyat nagyot ugrik akár egy helyből is..szerintem menne neki, de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is és hogy mennyire szoktak boxert agility versenyre vinni:) szerintetek érdemes lenne kutyasuliba vinni, és belevágni ebbe?

2013. szept. 22. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát én kezdetben elmennék az orvoshoz és legalább egy dp szűrést csinálnék.Ha nincs baj,akkor hajrá :D
2013. szept. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Fannybaba8 ***** válasza:
Miért ugrálgatnak a Boxereid ennyi idősen? Nem szabad! Tönkre teszi a kutya izületeit! Mehetsz vele agility edzésre de nem lehet ugráltatni egyenlőre! Az alapokat meg kell tanulni és megismertetni az akadályokkal! Időd még van amég elkezdhetsz versenyezni mivel majd csak 16 hónapos kortól lehet versenyezni! Legalább 1-1,5 év mire kijutsz versenyekre! Egyébként igen lehet Boxerrel agilityzni ha kellőképpen jól motiválható és jó a kapcsolatotok! Elöször járj vele engedelmesre utána kezdj el agilityzni és ne holmi home made agility "edzést" tarts...
2013. szept. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi!:)) igen-igen orvoshoz mindenképp elvinném előtte:)
2013. szept. 22. 17:35
 4/6 A kérdező kommentje:
2. válaszoló! az egyik boxerem 3 éves, vele szoktam otthon "agilityzni"..természetesen a kisebb boxeremmel nem szoktam, mert tudom hogy nem tesz jót neki:) csak amikor játszok vele akkor átszokta ugrani az akadályokat..de nem én kérem erre, és még meg sem próbálom! viszont ő sokkal ügyesebb mint az idősebb, ezért gondoltam hogy elkéne vinni kutyaiskolába hogy addig tanuljon, és MAJD agility suliba és esetleg pályákra menni gyakorolni, és talán egyszer versenyezni:) de azért köszönöm a választ!:)
2013. szept. 22. 17:42
 5/6 Fannybaba8 ***** válasza:
Na azért!Akkor hajrá és sok sikert!
2013. szept. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi:)
2013. szept. 22. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!