Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki 5 nm2-en tart 2 közepes-na...

Aki 5 nm2-en tart 2 közepes-nagy kutyát akiket nem igazán ápol, és olykor kiengedi őket ön sétáltatni a világba, annak mi van a szíve-lelke, agya-esze helyén?

Figyelt kérdés

Ennyire nem érdekli hogy mi lesz a kutyákkal ha esetleg nem jönnek vissza?

Ki vannak zárva az utca frontra, akkor helyük van mint egy panel lakás álló konyhájában.

Gyakorlatilag olyan mint ha közszereplése lennének ítélve, mert szem elől nem tudnak elbújni, mindig lehet látni őket.

Az egyik nem is jön ki a házából csak onnan ugat kifele mint aki fél, amikor azt se tudja hogy mi van kint, de csak azért ugat mert a másik is.

Láttam egyszer hogy mintha az a másik idegességében bement volna a félősnek a házába és ott neki kapott.

Az a rész ahol vannak szét van járva, bár azért a piszok úgy ahogy össze van szedve alóluk.


Most komolyan az ilyen embernek minek van kutyája?

Igazából nem jeleznek csak az egyik, az is amikor éppen olyan kedve van és kutyát lát, tehát bioriasztónak nem jók.

Mivel simán belehetne tőlük menni a kapun, mert elvannak zárva, ezért nem is tudnak őrizni sem.

Nekem azaz érzésem támad mindig amikor ezt látom hogy mintha a gazdája direkt kirakta őket a kirakatba a kerítés mentén hogy lássák a népek van kutya. Persze a kapun simán belehetne menni, mert odáig van lekerítve.


Az ilyennek miért kell állat, amikor se nem foglalkozik vele, és valószínűleg nem is szereti, de még csak értelme sincsen mert semmire sem használja a kutyákat, mert még csak nem is jeleznek.

Komolyan nem értem néha az emberi hülyeséget, olyan érzésem van sokszor mintha egyes felnőtt testben élők, 12 éves értelmi és érzelmi színvonalon élnének.



2013. szept. 23. 00:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Hallottam olyat is aki kizárta a teraszra télen és elköltözött, odafagyott a kutya. Ezek után már semmin nem csodálkozom, de az is biztos hogy egyeseknek nincs lelke. És az ilyen emberek szerintem nem csak a kutyákkal de a többi emberrel is hasonlóképpen viselkedhetnek.
2013. szept. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt látom, hogy meglepő módon sokszor az ilyen emberek imádják a kutyáikat. Csak nem képesek megfelelő módon szeretni őket.
2013. szept. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én meg azt láttam,hogy az ilyeneknek teher a kutya.Annak örülne a legjobban,ha vissza se menne.Nem is keresné.Az ilyenek szimplán barmok és emberként is nullák.
2013. szept. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nálunk is annyira jellemző.Beszerzik a kutyát,mert cuki.Aztán kezd nőni.Egyre kevesebbet néznek rá,aztán beszorítják egy kenel tákolmányba,vagy lekerítenek valami helyet,mert kakil,ugrál,akar,szóval teher.Aztán úgy tesznek,mintha ott sem lenne.
2013. szept. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Ismerek egy idős embert, van egy mudija. Sétálni soha nem vitte, orvoshoz évek óta először most vitte el, pedig foltokban nincs szőre évek óta. És mégis,ahogy beszél róla, láthatóan szereti. Másik eset, öreg bácsihoz egy szerencsétlen véletlen folytán pit bull kerül. Mivel nagy és kajla, hamarosan kennelbe dugják, a bácsi már öreg, a kutya húz ezért naponta csak negyed órát sétálnak. De közben ő is nagy szeretettel beszél a kutyájáról, hogy milyen gyönyörű, okos. Pedig először, mikor megtudta, hogy az új kiskutya pit, el akarta altatni, de végül megszerette. Nem is akarja elajándékozni, pedig mondtuk, hogy keresnénk gazdát.
2013. szept. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az ilyen nagyon sajnálatos mivel kutya önzetlenül szeret és nem érti higy a "gazda" a halálát/nem létét kivánja. A kutyanak is olyan galádnak kellene lennie mint az embernek,aki ha azt érzi hogy nincs szeretve, megcsalják nem általkodik a hűtlen nyakát elvágni, szivebe meriteni a kést. Ha a kutyaknak is lenne efféle kurázsiuk az ilyenek tuti nem tartanának.


Nalunk is utcafrontra beton placcra voltak kizarva a kutyak. A gazdi rakorr féltetőt palábol is,hogy ne 28C°-on hanem csak 31C°-on kezdjen a kutyak agyvize felforrni. Ket kutya volt kirkatban ürülékestol...aztan egyik a masikat felcsinalta igy par honap elteltevl 6 kutya ugatott vissza a jarokelokre. Annyit megtettek szomszedi nyomasra hogy eltakartak a kerites azt a reszet ahol a kutya kennel van. Elosszor náddak kesobb miutan azt a kutyak leteteptek palával lett eltavarva. Csak sajnálni tudom az ilyen embert.

2013. szept. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De alapból,a mai emberek is hülyék..miért? A kutyát a házban tartja.. Sok embernek ez teljesen normális,és elfogadott..nah,meg ha egy kistestű zsebkutya még oké,mert megfagy az udvaron..de egy közepes termetű kutyát miért kell benttartani?ez nekik olyan,mintha be lennének zárva egy nagy börtönbe,és csak akkor mehetnek ki,amikor a gazdi engedi.a kutyának semmi keresnivalója a házban.érdekes,hogy mostmár ez a "divat".. A panellakásról meg nem is beszélve..
2018. márc. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!