Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tacskónak a linkelt két táp...

Tacskónak a linkelt két táp közül melyiket adnátok?

Figyelt kérdés

Brit-et kapott eddig, de most van a féléves nagy kutyakaja berendelés és elbizonytalanodtam.

A Canintól eltántorít a szója tartalma.

Segítsetek dönteni!

[link]


[link]


Tudom, hiába van a tápban glükózamin, nem fog annyi felszívódni, ezért évente egy woykoff kúrát kap az ízületeire, megelőzés jelleggel.



2013. szept. 23. 09:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
hát ha a royalt ki fizeted akkor vegyél BRIT-CARE-t vagy Carni love-ot azok nagyon jók :)
2013. szept. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én is inkább a brit carere szavazok:-)

[link]

2013. szept. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Megnézem, valahogy azért az RC kifejezetten tacsiknak kifejlesztett tápja nagyon meggyőző, de lehet csak marketing.:)
2013. szept. 23. 09:40
 4/9 A kérdező kommentje:

Meggyőztetek. A kicsiknek ezt rendelem!

Most már az összesnek ilyet akarok adni.:) Majd ha gazdag leszek.:)

2013. szept. 23. 09:42
 5/9 anonim ***** válasza:
AZ hogy xy fajtának van kifejlesztve csak marketing semmi más.. viszont legalább drágább mint ha sima kis kutyának valót vennél.
2013. szept. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az rc fajta tápjai inkább merketing fogásnak számítanak. A brit care nállunk azért is vált be jobban mert lényegesen kevesebb kellett belőle mint a premiumból mégis jól fejlődtek tőlle.
2013. szept. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A sima Britből 8 kilónyi elég 3 hónapra, akkor gondolom, ez is kitart addig.

Szerintetek a nagyoknak (németjuhi, utcaikeverék) megfelel a josera lamb &rice-a? Mellette adok nekik halolajat 3 naponta. És a németjuhász szintén kap woykoff kúrát.

2013. szept. 23. 09:49
 8/9 anonim ***** válasza:
A woykoff jó, én is adom boxernek. Nem tudom mennyi a josera, de a brit perémiumba is van rizs bárányos ami szintén nagyon jó, esetleg azt is nézzd meg.
2013. szept. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen Brit bárányost is kapnak.
2013. szept. 23. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!