Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyások! Ez vajon miért volt?

Kutyások! Ez vajon miért volt?

Figyelt kérdés
Volt nekem egy német juhász kutyusom. Mondjuk, a "kutyus" kifejezés csak az én esetemben helyénvaló, mert csúnya híre volt az utcában. A ház előző tulaja hagyta ráám, mert ahova költözött, oda nem tudta magával vinni. Eleinte félt, mert a kutya senkit sem engedett az udvarba, és még a kötelező oltások is úgy zajlottak, hogy hárman fogták le, míg a doki bemerészkedett hozzá. Előtte is volt már kutyám, így aztán engem hamar elfogadott, és később sem volt különösebb gond vele. Mondjuk az oltás idejére kivittem az utcára, ott nem a saját territóriumában volt, könnyebb volt vele bánni. No most a kérdés: Ha meg akartam kötni, mert valaki érkezett, eleinte játszotta a méregzsákot, szét akarta szedni a kerítést, de amikor behívtam, akkora örömmel jött, és olyan szívrepesve várta, hogy rátegyem a láncot, mintha az lenne a kedvenc elfoglaltsága. Miért szerette, ha mmegkötöm?

2013. szept. 23. 17:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, valóban egy vadállat volt, sok embert megharapott, akik óvatlanul lekicsinyelték a veszélyt, és bejöttek. Amikor én odaköltöztem, már nem volt ember a környéken, aki bemerészkedett volna, sőt még a kapucsengőőt is legszívesebben bottal nyomták volna meg, amikor tojásért jöttek.
2013. szept. 23. 18:02
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy azt szerette ha megkötöd. Talán vitted pórázzal sétálni és ilyenkor azt hitte séta lesz, vagy egyszerűen csak neked örült. Én is ahányszor hívom a kutyámat mindig örül. :)
2013. szept. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
szerintem megszokta és rájött hogy miért kötötted meg ,az én kutyusom egy 1 éves vizsla és hát megkell fogni mikor idegen jön be mert szétszedné külömben.
2013. szept. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért kell megkötni??


Nevelni kellene,foglalkozni vele meg lefárasztani,esetleg kutyaiskolába vinni,vagy házhoz hívni trénert.Nagyon jó élete lehet a láncon.


Utolsó,ha egy vizslát képes vagy így elcs_szni,add örökbe valakinek...

2013. szept. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Első, nem vittem pórázon sétálni. 12 éves volt, amikor rám maradt, és nemigen szívelte a többi kutyát. Így hátra szoktam vinni az erdőbe, ott kedvée kirohangálta magát, ha úgy tatotta kedve.

Uccsó! "Nevelni kellene,foglalkozni vele meg lefárasztani,esetleg kutyaiskolába vinni,vagy házhoz hívni trénert.Nagyon jó élete lehet a láncon."

Neked is mondom, 12 éves volt. Ami pedig a láncon töltött életét illeti, az csak percekben volt mérhető, amint lehetett, elengedtem.

2013. szept. 24. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!