Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Labradorom van?

Labradorom van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A nyáron kaptam egy kutyust anyukáméktól.

Aztmondta nekik akitől vették,hogy fajtiszta labrador... hááát... nagyon gyanús :sss Megkérdeztünk az állatorovst azt mondta, hogy Ha nagyobb lesz akkor élehet már biztosan látni.Van a mellkasán egy pici fehér folt, ami elvben a labradrornál annyi megengedett...Én annyira tanácstalan vagyok :/ Anyukámék aztmondták még hogy vigyük vissza...de nagyon a szívemhez nőtt,szóval bármi történjen velem marad,csak szeretnék utána járni...

Egy kép Róla: [link]

Köszi :)



2013. szept. 23. 20:46
1 2
 1/11 Plaga ***** válasza:
57%
Szerintem téged átvertek... A kép alapján ez egy kecske.
2013. szept. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Eloszor is tisztazzuk a szavak jelenteset. Fajtisztanak 100% h fajtiszta mivel az anyja es az apja is kutya, es nem egy kutya csinalta egy sundisznoval :D. A te kerdesed az, h FAJTATISZTA-e, szoval h az apja is es az anyja is labrador-e. Egy kutya elmeletileg csak akkor fajtatiszta ha torzskonyvel rendelkezik, de gondolom nincs neki, mert ha lenne, akkor fel se merulne ez a kerdes. Igy esetleg fajtajellegu keverek (ez nem jelent semmi rosszat, nekem is fajta jellegu goldenem van, es mikor mentem vele nezokent CACIB-ra paran meg is jegyeztek h miert nem neveztem be vele (ugyancsak goldenesek) szoval az enyemen peldaul egyaltalan nem latszik, h nem tk-s, es eddug szerencsere egeszsegugyi gondjai sem voltak. A kepen lathato kutyus nagyon aranyos, szerintem meg tul kicsi, es a kep sem a legjobb, ahhoz h igy latatlanban barki is azt mondja h van-e benne mas fajta is vagy nem, ez majd idovel kiderul. De ez nem valtoztat semmin, o ugy is "csak" egy fajtajellegu keverek marad, mivel nem tk-s, de az biztos h labrador is van boven benne. Nehogy visszaadd, mivel valoszinuleg az utcara kerulne, gondolom ezt te sem akarod. Pont ugyan olyan kutya mint egy tk-s, csak nem vehetsz reszt vele kiallitasokon.
2013. szept. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 sippara ***** válasza:
52%
Egyetlenegy kérdés van: van törzskönyve? Mert az expresszes, 15 ezres "nemkelltörzskönyvmer'azdrága" kutyától ne várjunk sokat - ahogy a remek kínai "Sanya" tvtől sem várod el, hogy addig, vagy úgy működjön, mint egy Sony :)
2013. szept. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsó kommentelőnek 

Visszavinni egyébként se szeretném,semmi áron! :)

2013. szept. 23. 21:02
 5/11 anonim ***** válasza:
Kb 8-9 hónaposan már meg lehet állapítani, van-e köze a kutyádnak a fajtához. Ha édesanyádék tudják, honnan van a kutya, egyszerű a dolog, hiszen láthatóak a szülők. Ha nincs is törzskönyve és valóban a labi formát mutatja majd, nyugodtan mondhatod, hogy labradorod van.
2013. szept. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egy 8 hetes labrador kölyök:

[link]

2013. szept. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20%
ne beszéljetek már hülyeséget, attól még lehet egy kutya fajtatiszta ha nincs tk. bár én az utolsó koszos rühes büdös keveréket is ugyan annyira szeretem mint az igazi tks fajhtatiszta kutyákat. az más kérdés hogy hülye az az ember aki kiad 40ezer forintot egy tk nélküli kutyára mikor a tks sem drágább sokkal.
2013. szept. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A képen egy cuki keverék kutyát látok, akiben semmi labis nincs (legfeljebb a fülei, de azok sem a legteljesebben), egy labrador kölyök nem így néz ki. De ettől függetlenül nagyon aranyos, vigyázz rá! :) És ha felnőtten tényleg labradort akarsz, akkor csak törzskönyveset vegyél, mert lépten-nyomon szaporítják, sok az olcsó, beteg labrador-jellegű keverék :(
2013. szept. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem labrador. de egy bűbájos keverék kiskutya! Legyél vele nagyon boldog, a keverék kutyusok is kedvesek, és sok örömöt szereznek a gazdinak.Attól akitől szüleid vették, lehet tudni, hogy milyen kutyáik vannak?De azt hiszem jól gondolod, a kutyus maradjon Veled.
2013. szept. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Mucika1997 ***** válasza:
53%

Egy kutya attól, hogy nincs törzskönyve lehet fajtatiszta csak nincs rá bizonyítékunk.

...lehet hogy egy törzskönyv nélküli labrador tényleg fajtatatatiszta, csak mivel nincs törzskönyv nem tudjuk bizonyítani, így csak fajtajellegű keveréknek számít.

2013. szept. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!