Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tenyésztőnél tovább maradhat...

Tenyésztőnél tovább maradhat a kiskutya, ha mondjuk pont nem jó amikor el lehet hozni és plusz pár hetet nála maradna?

Figyelt kérdés

Úgy értem meg van a kiskutya 8-9 hetes megveszem,látogatom,de még nem tudom elvinni magamhoz csak 1-2 hét után.


Amúgy csak kíváncsiságból kérdezem,hogy lehet-e ilyet.

Vannak ismerőseim akik 12-13 hetesen hozták el a tenyésztőtől a kutyájukat ezért gondoltam ezt.


2013. szept. 24. 12:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, de az adott tenyésztőtől függ, hogy hajlandó-e rá, vele kell megbeszélni előre, hogy csak mondjuk 10 vagy 12 hetes korban viszed el.
2013. szept. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tenyésztő függő, ki, milyen feltételekkel vállalja. van, aki elvárja, hogy a többletidőt kifizesd, van, aki nem.
2013. szept. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Akiteki ***** válasza:
100%
Én kimondottan örülök, ha később viszik el. Tovább babázhatok. :) Volt már, aki felajánlotta, hogy kifizeti a kajáját arra az időre, de természetesen nem fogadtam el.
2013. szept. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondoltam ha ilyen lenne,hogy kifizetném a többlet időt,meg az oltást is. :)
2013. szept. 24. 12:39
 5/10 anonim ***** válasza:

Van ahonnan eleve nem lehet elhozni 12 hetes kor előtt.

Szerintem normális tenyésztővel (aki nem csak lepasszolni akarja a kutyát) meg lehet beszélni.

2013. szept. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Imola Ágnes ***** válasza:
Ha normális a tenyésztő, akkor természetesen belemegy.
2013. szept. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tenyésztőtől függ. Ahonnan az enyém van, náluk pl. maradhat pár hétig, ha arról van szó...
2013. szept. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha kifizetted,normális helyen maradhat,a kutyának is jó.
2013. szept. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a kis kutyámat csak 12 hetes kora után hozhattam haza,hiába szerettem volna előbb.:D Szerintem egy rendes tenyésztő biztosan belemegy,de foglalót biztos,hogy kell majd fizetned.
2013. szept. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nálam volt kölyök, aki három hónaposan talált gazdára, majd még egy hónapot nálam maradt, míg a leendő gazdái befejezték a költözést (és a kerítést). nem kértem érte semmi plusz pénzt, csak a foglalót. ők meg adtak egy takarót neki, hogy legyen valami szagmintája róluk, illetve az új gazdánál is legyen neki egy ismerős tárgy :)
2013. szept. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!