Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » BARF-átállás. Jók ezek kiindul...

BARF-átállás. Jók ezek kiindulásnak?

Figyelt kérdés
Feladtam a tápokkal való küzdelmet és elkezdtem már összeszedegetni az alapanyagokat a BARF-hoz. Csontos húsnak farhát, szárny lenne illetve marhagége, húsnak marhaszív, egész csirkéből bontott mell és comb húsrésze. Zöldség-gyümölcsnek alma és répa így elsőnek, de váltogatom majd. Megfelelő arányban ez szerintetek jó így? Kiegészítők ügyében még tájékozódom.

2013. szept. 24. 19:38
1 2
 1/19 sippara ***** válasza:
84%
Egyelőre én is nagyon kezdő vagyok, de nekem jónak tűnik :) a csontos nálunk most épp csirkenyak, a husi zúza, zöldnek meg szintén alma-répa kombót választottam :) jövő héten jön a finom marhaszív :) Kiegészítőnek zöldkagylót, halolajat, almaecetet és lucernaport vettem, ha minden igaz, ennyi elég, de úgyis jönnek mindjárt Alexandráék és kijavítanak :)
2013. szept. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én már egy ideje nyersezek.

Csontosnak jó farhát, szárny, nyak. A gége inkább csak rágcsa, nem is csont, nem is husi.

Húsnak mehet szív, tűdő, zuza, nyelv, ez lehet marha , esetelg bárány ami még elfogadható árban van. De adhatsz nyugodtan combot mellet is csak az szerintem elég drága. Esetleg nyulat is adhatsz.

Zöldnek alma, répa jó. De vehetsz tököt, sütőt is, uborka, cukkíni, fagyasztott spenót, széles a kínálat.

Kiegészítőnek adj neki zöldkagyló készítményt, lucernaport, almaecetet, lazac, esetleg csukamáj olajat.

Jó lenne ha a husit úgy tudnád összeválogatni hogy ne csak szárnyas legyen. Ha pesten laksz és esetleg kellene olcsó hús lelőhely irj nyugodtan tudok ajánlani néhány helyet. 4 kutyát etetek nyersen, muszáj volt felkutatnom azokat a helyeket ahhol jó áron tudok vásárolni:-)

2013. szept. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Engem érdekelnének azok a pesti lelőhelyek!:) De csak ha nem kell egyszerre 50 kilót elhozni.
2013. szept. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
kispalikee: Mondom, hogy gyere facebookra, nagyon durva adatbázis van húslelőhelyekből :D
2013. szept. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
akumi: Bemásolnál te is egy párat? Inkább ilyen nagykereskedelmi dolog érdekelne, mert ha meglesz a fagyasztó, bespázolunk vagy 100 kg-t:)
2013. szept. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
*spájzolunk
2013. szept. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Na, a nagykerért tényleg ott kell lenni, mert az ritkán van és össze kell beszélni hozzá, piacos lista van :) Azt átküldöm, de privátban, mert hosszú :D
2013. szept. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 sippara ***** válasza:
Holnap bentről küldök neked screenshotokat a husis csoportból a Tamis képekért cserébe, mit szólsz? :P
2013. szept. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Köszi, várom. De ne szívass, a Tamis képeket ma küldtem át, megkaptad, ugye?:O
2013. szept. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Akumi, Kispalike, én is tagja vagyok az fbs csoportnak onnan küldtem a husi árakat, helyeket. A húspiac doksi szerkesztésében segítettem.

De tényleg csatlakozhatnál sok hasznos infó van ezen kívűl is.

2013. szept. 25. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!