Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápra lenne érdemes az...

Milyen tápra lenne érdemes az átállás?

Figyelt kérdés
Szeretnék tápot váltani az Orijen Puppy Large tápról mert az útóbbi időben azt vettem észre hogy többet megy a hasa a kutyának illetve a normál széklete is több. Betegségről nincs szó ezt állatorvossal rögtön megnéztük. Ő tápváltást javasolt. Ti milyen tápot javasolnátok? Orijenhez hasonló kategóriába. Én a Taste of the Wild high prairie tápra gondoltam. Válaszokat előre is köszönöm. (6 hónapos Pitbull)

2013. jan. 6. 22:06
 1/4 anonim válasza:

Orijen pedig az egyik legjobb!

Ha nem az, akkor Acana esetleg.

2013. jan. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! A Taste of the Wild Pacific Stream-t, vagy a Sierra Mountain-t választanám. Mivel 25 % a fehérje tartalma ez pont ideális, nem is túl alacsony, nem is túl magas, illetve gabona mentes is a táp. Acanával etettem már a kutyám, de nekünk nem vált be, ment a hasa tőle.
2013. jan. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is a Tasten gondolkoztam, csak a High Prairire formulán :)
2013. jan. 6. 22:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is gondjaim voltak az orijennel azóta tastel etetek és sokkal jobban néz ki a kutyám és a széklete is jó
2013. jan. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!