Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6 hetes kiskutyának mit adjak...

6 hetes kiskutyának mit adjak enni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 25. 20:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
semmit még az anyjánál a helye
2013. szept. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Royal Canin starter puppy alaposan beáztatva és pépesítve.
2013. szept. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%

A törvény szerint 8 hetes korig tilos elhozni,nem véletlenül.

A szaporítónál mit evett eddig?

2013. szept. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%

A tenyésztőnél kellene lennie az anyja mellett.Vidd vissza hozzájuk.


Jaaaaaaa,hogy szaporítótól van?


Szégyelld magad.Puppy vagy starter tápot,nagyon jó minőségűt.Starterből a royal elég jó,puppy-ból valami komolyabb kéne. BritCare,Orijen,Taste of the wild,Acana...


Remélem legalább oltása van.

2013. szept. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
63%
Az fel se merül senkiben, hogy talált kutya, vagy keverék?... Na mindegy. Kölyökkutyáknak kecsketejet is szoktak adni (tehéntejet ne!) meg amit fent leírtak. Állatorvossal se ártana megnézetni.
2013. szept. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Megfigyeltétek már, hogy némelyeknél, bármiről legyen is szó, azonnal a szaporító vs tenyésztő, fajtiszta-fajtatiszta, tenyésztő kontra menhely válasz kapcsol be?

Valószínűleg baj lehet a génekkel.

Mégis jó dolog lett volna az ivartalanítás, kár, hogy nem mindenki volt ennyire felvilágosult.

A normális válaszokat köszönöm.

2013. szept. 25. 21:33
 7/17 anonim ***** válasza:
92%

Hát istenkém. Honnan kellene ezt tudnunk, ha nem írod le a körülményeket? Egyébként ez azért van, mert ha találtad volna a kutyát, akkor nem a gép előtt görnyednél, hanem első utad az állatorvoshoz vezetne, az pedig ajánl neked tápot.

Az ide írogatok 95%-a szaporítótól vesz kutyát, s egytől egyig annyira felkészültek, hogy még annyit se tudnak, hogy mivel etessék szerencsétlen kutyát. Hát valószínűleg nem gumicukorrak, hörcsögeledellel meg töltött káposztával, nem? Szerintem még az utolsó falusi Pista bácsi is hallott már kutyaeledelről/tápról. Bemész a boltba, elolvasod ami rá van írva és voilá. Azért remélem a kaki összeszedéshez nem kell segítség.

2013. szept. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem találtam, betette valaki.

Nem gondoltam, hogy ez a tény lesz a legdöntőbb abban, mivel etessem meg, hogy lehetőleg ne ártsak vele.

Azt hittem, nekem így logikus, hogy a faj és a kor lényegesebb, de szerencsére nem vagyunk egyformák, nálad biztos folyamatosan mantrázzák a hangok ezt a szaporítósdit.

2013. szept. 25. 21:50
 9/17 anonim ***** válasza:
89%

7. vagyok.

Én egy szóval nem mondtam honnan van a kutya. Annyit mondtam, hogy általában mi szokott lenni a szitu.

Na és ha tisztában vagy a fajjal meg a korral, akkor mi a probléma? Állatorvos egyébként látta?

Egyébként ember, ott ülsz a gép előtt. Gondolom ismered a keresőt, Google. Ha a GyK-ra eltaláltál, akkor gondolom be tudod írni azt is, hogy mivel etesd a kiskutyát. Sőt, most kapaszkodj meg! A GyK-nak is van keresője! ;)

2013. szept. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Kedves 7.!

Egy igen egyszerű kérdést tettem fel, azt remélve, hogy ilyen korú kiskutya etetésében jártas emberek is olvasgatnak errefelé.

Próbáld újra elolvasni a kérdést, és aztán a válaszodat!

Mire fel a kioktató hangnem és az ítélkezés?

Minek a felkent tudora vagy te és a hozzád hasonlók?

2013. szept. 25. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!