Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6 hetes kiskutyának mit adjak...

6 hetes kiskutyának mit adjak enni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 25. 20:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A tejet már mellőzd.A kecske tejet is.6 hetesen már nyugodtan ehet kölyök tápot.Esetleg áztatva,de én nem szoktam.Ha éhes már képes megenni szárazon is.Pedig az enyémek kis testűek.
2013. szept. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
53%

Nekem a két éves kutyám is kap kecsketejet :D


Amúgy tényleg egyszerű a képlet, bemész egy állateledeleshez és azt mondod.

-Jónapot, szeretnék kérni 6hetes kutyának tápot ennyi meg ennyi pénzért ennyit meg ennyit.

-Tessék ez van megfelel?

-Igen, köszönöm, viszlát... :D

2013. szept. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
77%
Persze szidjunk össze mindenkit akinek nem tenyésztőtől van a kutyája. Ő megmentett egy életet és itt szinte mindenki csak fikázza. Mi van ha tegnap este 20:15-kor került hozzá a kölyök? Mi van ha egy faluban és pl az aktuális Coop-ban nincs kölyöktáp? Mi van ha most szeretné valamivel megetetni a kölyköt és otthon sincs táp? Mi van ha az orvos nem rohan hanyatt homlok azért, hogy megnézzen este 8-kor egy kölyköt aki ránézésre egészséges ugyanis nincs mindenhol klinika? Nem csak városban élnek ám emberek. Nem mindenki tudja magát azonnal kocsiba vágni ha baj van. Ezen is el lehetne ám gondolkodni és visszavenni az óriási arcokból. Bár tegnapi a kérdés és lehet már megoldottad ha nincs otthon kölyöktáp (gondolom nincs) akkor főzz neki rizst és egy kis húst aztán amikor tudsz szerezz neki a fent említett minőségi tápokból. Bár azért a kutyák táp nélkül is felnőttek régen is és ma is.
2013. szept. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
53%

Ha ilyen komplex lenne a kérdés akkor nem 6szóban tette volna fel szerintem.. De amúgy ebben az esetben meg a hús rizzsel szerintem mindenkinek eszébe jut..


És akkor kötekedhetnék én is, de mi van ha nincs rizs mi van ha nincs hús, de mi van ha a kérdező hajléktalan és csak beugrott egy internetcafeba 30forintért hogy ezt megkérdezze.... :D


A lényeg hogy a kérdés túlontúl triviális ezért a lenéző hangnem a legtöbb ember részéről

2013. szept. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Felnőtt kutya ha már tudod,hogy bírja persze,hogy ihat akár tehén tejet is.De egy 6 hetesnek nem merném,mert egy kis hasmenés is legyűrheti.Ha akar,és van a közelben adhat neki kecske tejet,de én már nem kockáztatnám.Elég nagy a szilárd kajához,egye csak azt.
2013. szept. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Kedves 13.!

Nagyjából úgy volt, ahogy írtad. Jó, hogy vannak még szélesebb látókörű emberek is.


Kedves Többiek!

A nagy arc mögött vajon mekkora az ész, hogy a lélekről már ne is essék említés?

Sosem volt még ekkora kutyám, de olvastam egymásnak ellentmondó hozzászólásokat a tejről, krumpliról, kenyérről, konzervekről, hogy tartósító van benne, szintén hasmenést okozhat...ezért bátorkodtam ide jönni az Okosok fórumára, és kérdezni.


A pofátok és az egotok óriási, de igen kis töpörtyű népség vagytok, ez a véleményem rólatok, és minthogy ez, innentől le is szarom, hogy esetleg mi a tiétek, úgyhogy ne érezzetek kényszert válaszolni.

2013. szept. 26. 17:50
 17/17 anonim ***** válasza:

Tej,krumpli,kenyér nemhogy kölyöknek,de egészséges felnőtt kutyának sem tesz jót.

Mindenképp valamilyen Starter kaja kéne.Ismerősöm szép almot nevelt fel ezzel.

2013. szept. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!