Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vajon milyen keverék a kutyám?...

Vajon milyen keverék a kutyám? (Bővebben képekkel lent)

Figyelt kérdés

Colosnak hívják,körülbelül derékmagasságú és nagyon okos,rettenetesen ragaszkodó (percekig "sír" ha csak kimegyek a látóteréből..) Menhelyi,ivartalanított lány kutyus,azért lennék rá kíváncsi.Ott nem tudták pontosan.. (Szerintem labrador+valamilyen dog keverék..labi feje van(?)de hosszú és izmos lábai meg fehér zoknik mindegyiken plusz a mellkasán pacák)Szereti a vizet is..a házunk mellett a patakban búvárkodik XD

[link]

[link]

[link]



2013. szept. 26. 19:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Labrador sztem biztos van benne. :)
2013. szept. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
labrador keverék szerintem:)Nagyon aranyos:)
2013. szept. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Személyisége alapján egy lusta dög,de ha leül az ember azonnal rámászik (kiskutyának érzi magát a 45 kilójával),döfködi a kezem hogy simogassam,párnának kiváló (ágyút lehet sütögetni a feje mellett,meg sem mozdul),sétánál meg vonszolni kell mert legszívesebben elaludna ülve.2 éves.Az alap parancsokat (gyere,ül,fekszik,pacsi,fogdmeg stb.) egy fél év alatt tökélyre fejlesztette :D
2013. szept. 26. 20:04
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon aranyos! :)
2013. szept. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%
ha ilyen aranyos, meg ennyire szereted, akkor miért van láncon???
2013. szept. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Esetleg mert muszáj megkötni ha vendég jön? A méretei miatt (állva akkora mint én) sokan félnek tőle,és nem akarjuk,hogy mindenkire felugráljon mert nehéz és sérülést is okozhatna akaratán kívül ha az ember nem tudja,hogy mire készül.
2013. szept. 26. 22:05
 7/13 anonim ***** válasza:

Tünemény kutya! :)

Labi tuti, hogy van benne, látszik a fején.Színe alapján talán dog, vagy dogkeverék.

Szerintem mindegy, milyen kutya, hiszen gyönyörű szép, szeresd nagyon!

2013. szept. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szép kutyus, én is labit látok benne.De lehet,hogy több generációs mix :D


Amúgy a vendégekre ugrálás simán csak nevelés kérdése!

Nagyszüleimnél két kaukázusi keverék kutya van,jóval nagyobbak a te kutyádnál és eszükbe sem jut ugrálni,mert meg lettek nevelve!

2013. szept. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Neveltük volna mi is,de sajnos az előző gazda valószínűleg hagyta az ugrálást mielőtt menhelyre vitte volna és így már megszokta,nem lehet lenevelni róla (próbáltam sokszor,sokféleképpen..csinálja,mert szereti az embereket és mindenkinek puszit akar adni XD De egyszerűen nem lehet rá haragudni,nem akar ő rosszat..)Amúgy ez az egy gond van vele..pórázon sem húz (én húzom mert leül) és egyáltalán nem agresszív.


Úgy látszik a labi vér az 100%..egyéb ötletek? :)

2013. szept. 27. 18:14
 10/13 A kérdező kommentje:
[link] Mintája alapján lehet benne ilyen fajta is szerintetek?
2013. szept. 27. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!