Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Svájci huhászosok! Így megfele...

Svájci huhászosok! Így megfelelő lenne neki?

Figyelt kérdés

Panelban lenne tartva, napi 2.5 óra lemozgatás mellett. Sportolnék vele, programokra mennénk, stb, hétvégékén.

Agyilag is lefárasztanám, kb. 1-1.5 órán át, esetleg 2.


Ha jó lenne neki, melyik kennelt ajánljátok?


2013. szept. 27. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Adlershügelische Wache.

Nagyon szépek és kiállításon is sikeresek a svájci juhászai.

2013. szept. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
81%
A 2,5 óra mozgás mellett mennyi időt töltenél vele? Nálunk 3 van 3 különböző helyről. Sok helyen olvastam, hogy egygazdás és nagyon igényli az embert. Ezt csak alátámasztani tudom. Hihetetlen érzékenyek és nagyon könnyen tanulnak viszont az idegeneket nem szeretik elviselik, de sosem rohannak farok csóválva senkihez. Panelba nemigazán ajánlanám csak megfelelő mozgatás lefárasztás mellett. Mennyi ideig lenne egyedül? Mert 2,5 óra nagyon kevés neki ha csak ennyi időt töltesz vele. Ha mégis ezt a fajtát választod figyelj arra, hogy csak jó helyről és már eleve emberhez szoktatott kutyát válassz. Én sajnos belefutottam egy remegve félős kis szőrcsomóba aki nem tenyésztőtől van. Viszont már nem az első kutyám ezért tudtam mit vállalok na vele aztán nagyon nehéz. Ice Wine, Dashing Dawn, esetleg Vénuszvölgyi, böngészd át az oldalaikat sok fontos infót kaphatsz a fajtáról.
2013. szept. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!