Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen villanypásztort ajánlan...

Milyen villanypásztort ajánlanátok egy 10-kg-os kutyusnak?

Figyelt kérdés
Az elveimmel nagyon ellentétes a dolog, de hátha megtudnátok győzni az ellenkezőjéről. Egy kóbor szálkás tacsit gazdásítottam, de a lábazattal ellátok másfél méteres kerítésen simán átmászik. A gazdi így megtartani nem tudja, mert amíg Ő haza nem megy a munkából a kutyus az utcákat rója.
2013. szept. 28. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
A kerítést nem lehet valahogy átépíteni? Az enyém is szökdösött, de befoltoztuk a lyukakat. Hátsó szomszéd kutyái meg állandóan hozzánk jártak át. Ők felhúztak egy új kerítést, bevonták náddal, hogy ne lásson át a kutya és még alá is betonoztak, hogy átásni se tudja magát.
2013. szept. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt én is mondtam a gazdinak,de azt mondja sajnos nem lehet, azt ne kérdezd hogy miért, én nem láttam a kerítésüket. Annyit tudok hogy kőfal is van, ami borostyánnal van befuttatva.
2013. szept. 28. 14:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Ugyanolyat, mint egy bármelyik másik kutyának. De leginkább a napi sétát és alapos fárasztást ajánlanám, nem véletlenül szökik az a tacsi.
2013. szept. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És ami még nagyon aggaszt, ha megmászta a kerítést, 2 métert kell még leugornia a rossz lábával... :(
2013. szept. 28. 14:53
 5/8 A kérdező kommentje:
Akumi! A gazdi napi 8-10 órákat dolgozik, így csak este tudja vinni. Három yorkival van együtt, szabad kijárással a kertbe, úgyhogy akár egymást is mozgathatnák. Tudom nem egyenlő a sétával, ill. a fárasztással! A gazdit keresi, mivel ha ő otthon van a kutyának esze ágában sincs elmenni.
2013. szept. 28. 15:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg szeparációs szorongás. A lényeg, hogy valószínűleg nem a villanypásztor a megoldás, legalábbis amíg van más egyértelmű probléma, addig biztos nem.
2013. szept. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
apa nekünk úgy építette ki a kerítést hogy egy sima kerítésre még egy 30-40centit pluszba ráépített ami befelé dől, így nem tud már kimenni a kutya.
2013. okt. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. nov. 9. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!