Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen féreghajtót adjak...

Milyen féreghajtót adjak 3hetes Westie-knek és az anyjuknak?

Figyelt kérdés
Sokaktól azt hallottam hogy a Banminth paszta nem jó. Akkor milyet? És az anyjuknak?
2009. nov. 7. 16:00
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Ha elmész az állatorvoshoz és megmondod,hogy féreghajtó kell akkor az ad.Csak az anya kutya súlyát kéri a doki.A piciknek meg tudja milyen féreghajtó kell.
2009. nov. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Lelenc Kutyamentő ***** válasza:
49%
Ha nem szimpla szaporító lennél, akkor felkészült lennél.
2009. nov. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ezek a dumák már rohadt unalmasak... Ha valaki fajtiszta kutyával kapcsolatba kérdez, már tutti nem tenyésztő... Igaz???? Honnan tudod, hogy miért kérdezem? Nem is voltál rá kíváncsi... Annak örülsz hogy ide írhattad a hülye válaszodat...

Várom azokat akik szívesen segítenének, ha már ezt az oldal ezért tartják fenn.....

Amúgy meg én nagyon régóta a Banminth pasztát használtam, de egy másik doki azt mondta hogy nem jó, ő már a Drontal-t ajánlja.... Nos ezért kérdeznék meg mást is, hogy mi a vélemény, kinek mi vált be.... Mert attól, hogy a doki ezt mondja, még nem tutti hogy az a legjobb, vagy a leghasznosabb.

2009. nov. 7. 16:33
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem néztem a nveüket, hanem odaadtam neki azt amit az orvosnál vettem és nem volt soha semmi bajuk. Ha mindig azt nézném, hogy a másiknak mi a véleménye, akkor állandóan ezen idegeskedhetnék. Gondolom abban az orvosban kéne bíznod ahova jársz.
2009. nov. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%

Jaj de utálom ezt a "ha nem szimpla szaporító lennél akkor tudnád!"

Istenem valószínű a kérdésből ítélve igenis odafigyel a kérdező az anyakutyára és a kölykökre s.Hisz féregteleníteni akarja vagyis meg akarja akadályozni,hogy betegek legyenek.A nyakam tenném rá,hogy még oltásra is elviszi és odafog figyelni,hogy kinek adja el.Azért mert nincs róla papírja.Hagyjuk már ezt!!!!!!Egy "szaporító" ahogy ti hívjátok is lehet felelősségteljes és odaadó a kutyáját illetően!


Képzeljétek én meg beagle-t "szaporítok"!Van 5 gyönyörű és egészséges kölyök akikre odafigyelek játszok velük,3x adok enni és NEM AZ ÓCSKA TESCO-s KAJÁBÓL.És ha odakerül,hogy eladjam őket elmondom,hogy milyen a kutya jelleme és mire figyeljen oda az új gazdi.Ha ezután úgy dönt,hogy nem kell neki semmi gond!Inkább maradjon nálam,minthogy egy hozzá nem értő emberhez kerüljön.És én sem vagyok tenyésztő!

2009. nov. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%

Ha ilyen alap dolgokat nem tud,felkészületlen,akkor csak szaporító.

Olyan alap dolgokkal nincs tisztában,hogy a kutya nem FAJtiszta(illetve minden kutya az),hanem FAJTAtiszta.

2009. nov. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Winner of Royal Hill ***** válasza:
100%
Anyának Drontal Plus tabletta. Kicsiknek Drontal Puppy Szuszpenzió. Nem olcsó,de ez a legjobb.
2009. nov. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
figyeljetek. Lehet hogy ez az első alom, vagy valahol olvasta, hogy ez a féregtelenítő ennél és ennél mérgező de a másik nem és most elbizonytalanodott. a kérdésre kéne válasz nem kekeckedni... Amúgy én se nézem mit ad, csak beadom de egészségesek :)
2009. nov. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia!

Lehet,hogy már kaptál választ a kérdésedre.Nekem is westie kutyusaim vannak,én az ilyen piciket,sőt 8-10 hetes korukig Banminth Pasta-val féregtelenítem,az anyjukat pedig tablettával.A pasta még aznap kitisztítja a kicsiket,nálunk nagyon bevállt.

Én is megkaptam már párszor,hogy szaporító vagyok,mert nem MEOE által bejegyzett tenyésztő vagyok.Ezen anno én is felháborodtam,de rájöttem felesleges.Én tudom,hogy élnek a kutyáim,és nekem több nem kell.Szerintem Te se foglalkozz a támadó emberekkel.Majd ha elmennek és látják,hogyan tartod a kutyáidat,akkor joggal ócsárolhatnak bárkit is.

Zsuzsa

2009. nov. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!