Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanítsam meg neki,...

Hogyan tanítsam meg neki, hogy nem szabad kiásni a földet a szobanövény alól? :$

Figyelt kérdés
van egy 5 hónapos pincsi-tacsi keverékem, imádom, nagyon okos, csak apum nemrég behozta a datolyapálmákat és nem tudom miért folyton kiszedi a virágföldet alóluk. és az a baj, hogy a fák már akkorák, hogy nem lehet mert semmilyen magaslatra rakni..:S és anyuék így érthető módon anyáék mérgesek. amúgy tolerálják azt, hogy még néha el-el rág egy cipőfűzőt, mert tudják, hogy ez is egy kiskutyával jár, csak hát erre eléggé allergiásak, mert ugye mégiscsak a szőnyegre hordja fel..
2009. nov. 7. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg amikbe vannak a pálmák,a szélükre kemény kartonpapirt erősiteni valahogy,hogy ne tudjon ásni..,most csak ez jutott eszembe hirtelen!
2009. nov. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Párom vágott a cserépre pozdorjából fedelet. Ha el tudja piszkálni kell rátenni valami nehezéket.
2009. nov. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ez érdekel engem is , ugyan is az én kutyum is pincsi-tacsi keverék és pontosan ugyan ezt csinálja! :DDDDDD
2009. nov. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Vagy fedjétek le a virágcserepeket (karton, osb, stb.), vagy kenjétek/fújjátok be paprika spray-vel, erős paprikával, borssal, kutyariasztó spray-vel. Talán a szaga elriasztja.
2009. nov. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
rugdosd meg aztán gépzsirt neki
2009. nov. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm mindannyiótoknak.:D

ezek, hogy valamivel fedjem le ez tényleg jó ötletnek tűnik köszönöm.:)

2009. nov. 7. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!