Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pomerániai törpespicc kutyus...

Pomerániai törpespicc kutyus kb. mennyibe kerül? Többi lennt!

Figyelt kérdés

[link]


Mit kell tudni a tartásáról?Cicával egy lakásban jól kijönnének?


2013. szept. 29. 18:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
75%

Te idejöttél egy nyílt fórumra egy kérdéssel.Nincs meghatározva,hogy ki válaszolhat és amíg TE kérdezel,hozzáértő(bb) emberektől,addig ne neked álljon már feljebb.


Itt zömmel az emberek a kutya érdekeit nézik,csak ez a sok ostoba pitsának nem tetszik.

2013. szept. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Megint egy okos!!:)Már vártam!Ma van az idegesítő szánalmas majdénmegmondomneki emberek találkozója?

Olyan jókat mosolygok! ;)

2013. szept. 29. 19:52
 13/19 A kérdező kommentje:
Folyamatosan olyan dolgokat irtok amit én nem mondtam,írtam,állítottam!Olvass csak vissza ha van kedved mert ugy látom nagyon kapós vagyok!Mindenki megtalál csak az a baj hogy zömmel olyan aki pont hogy nem ért hozzá vagy ha igen jól titkolja!
2013. szept. 29. 19:56
 14/19 anonim ***** válasza:
55%
Ó, aranyom, megnyugtatlak, az itteniek 99%-a többet ért a kutyákhoz, mint te. De végülis nem baj, hogy senki nem ért egyet veled, biztos mi vagyunk a tudatlanok, te meg a helikopter :)
2013. szept. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 sippara ***** válasza:
100%
Kb. 3 kennel van az országban, egy kölyök 350 ezernél kezdődik. A szőre épp annyira problémás, amennyire látszik, boora nyírni kb. minden századikat lehet (ha szerencséd van), de nem biztos, hogy fél millió alatt kapsz olyan kutyát, akinek a szőrével is lehet kezdeni valamit - mármint ezen a félig állatkínzó, plüssállatos-cicababás módon. Nevelni ugyanúgy kell, mint bármelyik másik kutyát, cicával ugyanúgy kijön, mint bármelyik másik kutya. Az áron kívül semmilyen konkrét, kutyás tapasztalatra következtetni engedő kérdésed sem volt, így ne csodálkozz, ha neked mennek.
2013. szept. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó!!
2013. szept. 29. 20:09
 17/19 anonim ***** válasza:
44%
Azért mert te tudod,hogy néz ki egy pomerániai,attól még Boo nem tudja.Ő szerintem tök jól érzi magát a hatalmas bunda nélkül.Főleg,hogy ehhez szokott hozzá.Amikor bohócot csinálnak egy kutyából,az nálam a csilli villi ruciknál kezdődik és a szőr festésnél végződik.
2013. szept. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ezen a fórumon mindig mindenkit leoltanak, még ha nincs is igaza, akkor is jön az oltogatós stílus. :/ Kérdezőnek: szerintem is nagyon aranyos Boo :) Már én is nézegettem de sajnos nagyon drága, és egyáltalán nem biztos, hogy ilyenre lehet majd nyírni a szőrét. Egyébként semmi állatkínzás nincs ebben, már nem azért. Szerintem kijön a cicával, csak szoktatás kérdése.
2013. szept. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 fancsika79 válasza:
Én azt nem értem,/a tudatlanok csoportjába sorolva magam😛/hogy,ha annyira ugyanolyan mindenben ez a szegény kiskutya, akkor hogy a francba ilyen sok az ára, aranyból van?Ja,tudom!Sok a kapzsi ember!
2018. jún. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!