Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 6 hetes szuka Pitbull...

BarbieLeyla kérdése:

Van egy 6 hetes szuka Pitbull kiskutyám. A szőrén mint a korpa olyasmi lehet de épp hogy van a kis hátán meg a szeménél. Mit Csináljak vele?

Figyelt kérdés
Én arra gondoltam hogy azért olyan mert korábban megfürdettem bolhairtó samponnal és nem eléggé mostam ki a szőréböl, megfürdettem samponnal elismúlt neki de viszont megint van egy kicsi a szőrén. Ilyenkor mit lehet rá kapni és mennyiért?
2013. szept. 29. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg a szaporítót, akitől vetted
2013. szept. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

6 hetesen még meg sem fürdethetnéd,arról nem is beszélve,hogy nálad sem lehetne,plusz itthon nem is igazán van pit.Az expresszes 10 ezeért vettem "pitttbú" nem az,csak mondom.


8 hetes koráig az anyja mellett a helye,az állatvédelmi törvény írja elő,nem véletlen.


Alapból el kellett volna vinned orvoshoz,ahogy hozzád került,mivel gondolom oltása sincs,és a bolhásságot ilyen fiatalon az orvossal oldjuk meg,nem saját kútfőből.


Menjetek el az orvoshoz és ő megmondja mennyi a kezelés ára...

2013. szept. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mióta van nálad a kutya? Utánanéztél előtte a kutyatartásnak? Akkor tudnád, hogy egy felnőtt kutyát is maximum 2 lehet egy évben fürdetni, különben tönkremegy a bőre...

Komolyan mondom, ez már állatkínzás...

És nem azért mondom, mert nem néztél utána honnan tanácsos kutyát venni, az én kutyám is szaporított és vállalom, hogy hülye voltam. De annak utánanéztem, mikor hozhatom el, hogyan kell tartani, mivel etethetem, milyen oltások kellenek stb és első dolgom volt állatorvoshoz vinni állapotfelmérésre!

Na pont ez a fajta tudatlanság/hozzáállás okozza később a legtöbb problémát a kutya viselkedésében... Szóval ha pár hónap múlva azzal jönnél ide, hogy agresszív és harapós a kutyád, akkor gondolkozz el azon te mit tettél a kutyádért a legelején...

2013. szept. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Imola Ágnes ***** válasza:
Lehet a korai fürdetés (ezt csak gyógysamponnal lehet), vagy immunbetegség, vagy más.... nem tudom, hogy került hozzád ez a kutya, de szerintem most járj utánna a dolgoknak....
2013. szept. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!