Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb minőségű...

Melyik a legjobb minőségű lazac olaj?

Figyelt kérdés
Láttam a Brit Care-est meg a Henne Pet Foodost.Melyik a jobb?Akkor is érdemes adni,hogy ha nincs semmi probléma a kutyával?
2013. szept. 30. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Én most Grizlyt adok neki sokkal halabb szaga van mint a britnek pl :)

De biztos van ennél is jobb nekem megteszi bár 4000volt a fél liter

2013. szept. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ártani nem árthat. :)

Amazonon is szétnézhetsz, bőven véleményezve vannak a termékek.

Én Brit lazacolajat vettem most elsőre, nem tűnik rossznak a minőség. Bár gyanítom, hogy Grizli hez képest "túlfinomított". Ezért legközelebb én is azt veszem majd.

2013. okt. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Keresőben itt is elször a Grizlyt dobta ki, mint legvéleményezettebb terméket.

2013. okt. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Brit Care-t próbálunk most, ez az első lazacolaj amit vettem. Fényesebb, és egészségesebb lett tőle a kutya bundája, láthatóan. Főleg azért látható, mert fekete, rövid szőrű kutyus, így napfényben gyönyörűen csillog, kissé kékes árnyalatban, mióta kapja a lazacolajat.

De rosszat, szerintem nem lehet belőle venni. Legközelebb a Grizlit próbálom ki én is. :)

2013. okt. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!