Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb kutyatáp?

Figyelt kérdés

Az Acana vagy a Royal Canin jobb?

És ha körömcsipeszt meg ilyesmiket veszek akkor azokból a Trixi az jó?

Jutalomból Pedigreet adhatok?

Ti milyennel etetitek a kutyáitokat?



2013. szept. 30. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Én Brit Care-el etetek és bár nyilván vannak ennél jobb tápok, nálunk eddig az vált be a legjobban, pedig pl az Acanát is próbáltam. Kutya függő, hogy melyik válik be neki a legjobban, próbálgatni kell, amíg meg nem találod az igazit. :)

RC-nek nagyobb a füstje mint a lángja, nem ér annyit amennyiért adják.

Pedigree-ből én még jutalomfalatot sem adnék.

2013. szept. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
jutalomfalatnak elmész egy henteshez és veszel akármilyen belsőséget, feldarabolod picire bedobod a sütőbe 80fokon és 2óra múlva kiveszed néha max kicsit megkevergeted.. (azaz simán csak kiszárítod ) és kész is 2 kiló jutalomfalat 600-1000 forintért és nem 80gramm szemét ugyan ennyiért :D
2013. szept. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

A kettő közül az acana, de amúgy egyiket se adnám a kutyáimnak. Nincs olyan, hogy legjobb táp egyébként, mert minden kutyának más az igénye, más válik be.


Jutalomfalatnak remekül megfelel a baromfi virsli, csirkeszív, csirkemáj, lecsókolbász, sajt, stb. Felesleges a gyári vackokat megvenni, azokkal nem lehet normálisan tanítani, motiválni, jutalmazni a kutyát.


Az én kutyáim Joserát és britet esznek, jutalomfalatnak meg a fent írtakat használom.

2013. szept. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Pedigreet semmiből nem vennék.Borzalmas,még a jutalomfalatai is mű szarokkal van tele.


Royal Canint sem vennék,baromira drága a beltartalomhoz képest.

Acanával etettem,nálunk bevált,de már több kutyánk van és anyagilag nem állunk úgy,hogy Acanát vegyünk,így most mindenkit Brit-et eszik.Ez is bevált.

Sőt,sok különbséget észre se vettem az Acana és Brit etetéseknél,szóval később is maradunk a Brit-nél,vagy ha nagyon jól megy,akkor Orijen Red-del fogok etetni.

2013. szept. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!