Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma hoztunk egy amstaff kiskuty...

Ma hoztunk egy amstaff kiskutyát és elég sokat pukizik és fosik valamint alvás közben nagyon gyorsan veszi a levegőt (szuszog). Ezek normális dolgok vagy állatorvos inkább?

Figyelt kérdés
2009. nov. 7. 21:09
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
elvittük férges kapott gyógyszert hála istennek semmi baja sem lesz. a gyökeret meg feljelentjük az állatvédelemnél vagy valahol mert ez nem működik így szegény állatokkal. ha kell én megyek le és megkeresem és szétverem az ilyen féreg embert. már az is feltünő volt h kihozta elénk a kutyát nem lehetett házra menni. lényeg jól lesz a kutya. köszönöm a segítségeteket!
2009. nov. 8. 15:42
 22/31 anonim ***** válasza:
75%

Legfeljebb polári pert indíthatsz,ha egyáltalán van papírod az adásvételről,amivel igazolod,hogy fajtatiszta ebként vetted.

Állatvédőknek gyakorlatilag nincs hatáskörük,állatkínzás esetén Ők is csak feljelentést tudnak tenni,mint bármely mezei állampolgár.

Én ugyanígy vettem a bullterriert.A szaporító saját bevallása szerint évente feljelentik az állatvédők,kimegy a körzeti állatorvos,de semmi bajt nem talál.Persze,mert a pasi a legnagyobb állattartó a környéken,belőle él szinte a doki.Vidéken sok ilyen összefonódás van.

Párom ígérte meg,hogy ott rugdossa meg a szaporítót,ahol találja:egy életre ideggyenge lett a kicsi a szocializáció elmaradása miatt.

Még akik segíthetnének esetleg a szaporító megszívatásában,a staff fajtamentők,lehet hogy ismerik.

2009. nov. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha kinyomtatod a hirdetéseit, azokban benne van, hogy amstaff kutyát árul, nem keveréket! Úgy találtam meg, a google-ban, hogy "amstaff ceglédbercel"-t írtam be. Egy rakás oldalon hirdetett, a legtöbbet már törölte, de ilyennél a google-ban a tárolt változatot nyisd meg, úgy még látható a hirdetés, ki tudod nyomtatni. Ezekkel tudod a rendőrségen bizonyítani, hogy átvert. Ne hagyd annyiban!
2009. nov. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Ez a köcsög faszi 100 féle kutyát árul a neten ....

Undorító és gusztustalan , mindegy ... ahogy elnézem azért nem engedett be , mert az összes kutyus láncon van , mocskos , és sovány ... ez nem kétséges !Megtudakoltam ... sharpei , amstaff, foxi , Roti és egyéb kutyákat árul. Ezt úgy tudod megnézni hogy a telcsi számát beírod a google-be ! én az e-mail címe melletti 70 es számot írtam be ! Borzasztó!

2009. nov. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Most kell rászabadítani a rendőrséget és az állatvédőket, akár néhány tv-csatornát is! De az állatorvosra is, aki ezt a kiskutyát beoltotta, mert annak tudnia kell, mi folyik ott! Felháborító, hogy ilyen emberek "működhetnek". Én magam holnap felhívok néhány állatvédő szervezetet,hogy nézzék meg ezt a helyet. Jó lenne, ha más is rámozdulna, ha több bejelentést kapnak, komolyabban veszik.
2009. nov. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

Talááltam énis egyéb hirdetéseket ettől a féregtől.

[link]

tessék itt van még a hirdetés méghogy féregtelenítve basszus!!!

2009. nov. 8. 23:56
 27/31 Winner of Royal Hill ***** válasza:
100%

Lehet hogy valóban féregtelenített a faszi. Csak nagyon nem mindegy mivel. Mi 2 hetes kortól 2hetente féregtelenítünk,mégis van hogy még 6-8hetesen is van féreg a kölykökben(na nem ceruzavastagságúak),pedig Drontallal kezeljük őket.

Lehet hogy valami gagyi féreghajtót adott nekik(ami ugye olcsó), csak épp nem használt semmit.

Félreértés ne essék, nem akarom megvédeni az ilyet(legszívesebben elásnám), csak lehet hogy nem hazudott.

2009. nov. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csak 1x féregtelenített .. ami ugye bár nagyon kevés , mi is úgy szotuk hogy 2 hetes kortól 2 hetente: 2-4-6-8-10-12és így tovább,talán 1x csinálta meg , neki ez volt a féreghajtás.. undortító erkölcstelen :(

De a lényeg hogy a pici jó helyre került !

2009. nov. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Így van már jól érzi magát. nyomja ki magából a férgeket:) de milyen makacs egy kutya hihetetlen:D
2009. nov. 9. 15:22
 30/31 anonim ***** válasza:
örülök h jobban van. huhú, makacs...lesz az még rosszabb is ha nem fogjátok kellőképpen. kb féléves koráig kölyök agyilag, aztán meglátod komolyodik 1 kicsit. viszont tényelg nagyon makacs kutyák, vigyázz neh a fejedre nőjön. nekem pitem van, és azért elég nehéz vele. meg kell tanulni h legyél "falkavezér", ennél a kutyánál különösképp szükséges!
2009. nov. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!