Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meglehet tanítani felnőtt...

Meglehet tanítani felnőtt korban a kutyát, hogy a nagy dolgát csak egy helyen végezze?

Figyelt kérdés

Szobatiszta kutyáról van szó, panelban lakunk ,Ő ki lett szokatva az erkélyre mikor terveztük babócát így ,ott van neki kutyaháza ,tálja ,játék stb. eléggé megszokta és a szobatisztaság is megmaradt neki :D-ennek lassan 2éve már.

Viszont költözünk kertesbe ,így neki is jobb lesz,de nem tudom meglehet e tanítani vele,hogy nem úgy mint séta közben oda pottyant ahova akar,hanem egy bizonyos helyre csak-így nekünk se kell mindig körbe járni a kertet,hogy hol a "bomba" :P :) (3éves lesz )

Köszönöm előre is.


2013. okt. 1. 13:05
1 2 3
 21/23 sippara ***** válasza:

"tartol" :D oké, asszem mindent értek :D


Egyébként végigolvastam, amit bemásoltál, ne haragudj, te hol látod azt a sort, hogy basszuk ki az erkélyre a kutyát, vagy akár csak azt, hogy nem lehet egy légtérben a gyerekkel?

2013. okt. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

"ezt te se gondoltad ugye komolyan kedves utolsó?!"


De, teljesen komolyan írtam. Mondjuk ezt a sok bemásolt szöveget nem tudom mire vélni, de elég, ha te tudod, hogy mi volt vele a célod. Én enélkül is tudom, hogy hogyan kell a gyereket a kutyákkal összeismertetni és hogyan lehet velük egy légtérben élni.

2013. okt. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Szerintem rohadt szemét vagy amiért kiűztad a kutyát a gyerek miatt az erkélyre. Nálunk is amikor megszületett a kisktesóm, volt egy golden retrieverünk. Aki ugye szép nagy szőrcsomókat vedlik le. Mégse űztük ki szegényt! Gondold el milyen ccsalódott lehetett! Jött egy kisember aki miatt kizárták egy erkélyre. Nálunk a kutyus odaült szépen a kiságy mellé, és ott őrizte a picit. El nem mozdult volna mellőle.
2016. márc. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!