Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Séta közben, ha nincsenek a...

Séta közben, ha nincsenek a környéken kukák, bele lehet rakni a végterméket mások kirakott szemeteseibe? Vagy beszólnak érte?

Figyelt kérdés
2013. okt. 1. 19:59
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

hát én tuti beraknám :D

egyébként se szólhatnak érte, legalább nem a földön hagytad, és egy épeszű embert nem zavar.

inkább tedd a kukájába minthogy otthagyd a gyepén a szart.

mindegy, lényeg a lényeg, berakhatod

2013. okt. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Hát ha nem látja senki, akkor nem is szólnak be érte. Meg ha még nem vitték el belőle a szemetet, akkor nincs is miért beszólni szerintem. Meg hát talán nekik is jobb, mintha ott maradna a házuk előtt.
2013. okt. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 -Agile válasza:
Ha nem látják, akkor belehet, de egyébként nem szabad. Én a terméket a zacskóban elviszem a bérházunk tárolójába:)
2013. okt. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
51%
tisztában vagy azzal, hogy akkor az egy hétig még ott fog bűzölögni? illetve az ő szemetük elszállításáért nem te fizetsz, tehát, nem raknám bele a helyedben, inkább vidd haza akkor
2013. okt. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
egyébként fordítva te örülnél neki?
2013. okt. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Fordítva engem nem zavarna. Azért van a szemetes, hogy belerakjuk a szemetet. De lehet, hogy mást zavar, ezért kérdeztem.
2013. okt. 1. 20:29
 7/31 anonim ***** válasza:
Én bele szoktam tenni. Aki kint hagyja az utcán a kukáját, az így járt. Amúgy meg elfér benne. Nem attól az 1 zacsi kutyaszartól lesz tele. Tuti nem cipelem hazáig!
2013. okt. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna.

Pláne, ha előttem szart volna a kutya, az ottmaradt szar jobban zavarna.

Azzal meg se több, se kevesebb, az a kis szar "belefér" szó szerint is meg egyébként is.


Csak hát egy héten csak 2-szer viszik el a szemetet, akkor is max pár óráig van kint a kuka, szóval nem sok esély van rá , hogy pont akkor, pont ott legyen.

De ez ugyanaz, mint az eldobált papírzsepi, meg csokispapír.

Akkor már inkább dobja ki a kukámba, mint hogy nekem kelljen a fűből szedegetni.

2013. okt. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Ha már ki van ürítve, csak még nem vitték be a kukát, az jó büdi lesz következő hétre:D Nem hiszem hogy örülnek neki, bár az egyhetes háztartási szemét rosszabb illatúvá tud érlelődni, mint egy kutyakaki. Aminek másnapra már nincs is szaga amúgy.
2013. okt. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
47%
Hát én tuti szólnék érte, már ne is haragudj! Plusz, elvileg a szemétszállítás az egy héten egy nap. A többi napokon hova rakod????
2013. okt. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!