Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szedjem a kutyus...

Hogyan szedjem a kutyus végtermékét, ha az hígra sikeredett?

Figyelt kérdés
2012. máj. 18. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:
:) Hát ha nem aszfaltra került, akkor vagy a fűvel együtt kitéped, vagy kavics, homok részen akkor azzal együtt:)
2012. máj. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
..jah és pzs is legyen nálad mindig:)
2012. máj. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Meg kézfertőtlenítő ..:)))) Mi is most vagyunk túl egy ilyen "laza" időszakon. Én a fűvel vagy egy kis földdel együtt szedtem fel.
2012. máj. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Nekem elég egyszerű megoldásom van a kakifelszedésre. Én ugyanis nagyon irtózom mindenféle végterméktől, hányástól, stb., nagyon gyenge gyomrom van :)

Ha látom, hogy a kutyus már keresi a helyét, aláteszek egy szétnyitott újságpapírt. Így gyakorlatilag nem kerülök közel a terméshez, csak összefogom a két A4-es nagyságú papír csücskeit, aztán irány a kuka. Híg esetén ajánlott a több réteg :)

2012. máj. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szórjál rá homokot.
2012. máj. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2012. máj. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Most nézem, hogy sajátosan értelmeztem ezt a kérdést (mindenki magából indul ki). Nekem benti kutyáim vannak, a kinti sétára vonatkozott a válaszom :)


Barátoméknál 3 kutya van az udvaron, ők homokot szórnak rá.

2012. máj. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szilvi & Argos ***** válasza:

Kerti kutyám a napi két séta mellett ritkán ürít a kertben.

Sétán a hígabbat általában homokkal, fűvel, levelekkel együtt próbálom felszedni, persze mindig marad azért a földön belőle. Nagy susnyából és fűből lehetetlen kibányászni, de a jogszabály szerint csak a szilárdat kell eltüntetni :D

Kutyám a fenekét a fára feltolva produkálja a dolgot, ha a fára megy, akkor az ott is marad...

2012. máj. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!