Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Társasházi kutyatartók!...

Társasházi kutyatartók! Milyen kutyátok van, napi szinten hányszor sétáltattok és mennyi időt? Mennyi ideig hagyjátok egyedül a kutyát? Munka mellett hogyan hozzátok össze?

Figyelt kérdés

2013. okt. 2. 20:35
 1/7 anonim válasza:
Törpespiccem van, 2 évig társasházban lakott (most már kertes), napi 2x sétált, mert teljesen hozzászokott a reggeli és esti sétához. Bár sokszor kivittem napközben is, ha otthon voltam. Szerintem min. 1 óra séta kell egy kutyának, ha napi 2x megy ki. Egyedül nem sokat volt mert mindig valaki otthon volt vele vagy előbb hazaért. Kb. 5 óra volt a legtöbb amit egyedül töltött. Ha el van látva (inni-, ennivaló) és el van egyedül egy lakásban akkor az nem sok.
2013. okt. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 sippara ***** válasza:
Egyelőre egy huskym van, napi átlag négyszer sétálunk, ebből kettő egészségügyi (~10-40 perc), egy labdázós-rohangálós-gyakorlós (fél-másfél óra) és egy bandázós, vagy hosszabban sétálós (alkalomtól függően 1,5-3 óra). Ha kevesebbet vagyok itthon, akkor egy eü elmarad. Alapjáraton reggel munka előtt eü, munka után labdázós, késő délután eü és este hosszabb bandázós séta van. Összesen 8-10 órát van egyedül a munkaidőmtől függően, van, amikor kevesebbet. Gyakorlatilag ha nem dolgozom, akkor vele vagyok - akár itthon, akár sétán, akár saját ügyeket intézve -, hétvégén legalább az egyik napra tervezek valami nagyobb kutyás programot (margit-sziget, hajógyári, dunapart), ha az nem sikerül, akkor családot látogatunk vonattal :)
2013. okt. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amstaff, 3-4x sétál egy nap. Reggel hosszabban, aztán reggeli. Én elmegyek dolgozni, addig ő alszik :) Hazajövök kiviszem, aztán később egy nagy séta barátokkal játék, ha hazaértünk pihi, és vacsi, majd lefekvés előtt egy gyors pisi, szigorúan csak 2 órával evés után :)
2013. okt. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja és 8-9 órát van egyedül.
2013. okt. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tacsi mixem van. Még egyetemre járok, átlagosan 4-8 órát van egyedül naponta. 4-szer sétál, ebből 3 eü, egy pedig 2-3 órás séta - ez általában este van. Ha hosszú napom van, akkor lakótársam le szokta vinni, így max 5-6 órát kell kibírnia pisi nélkül. A séták mellett minden nap tanulunk is, ez 5-10 perc klikkerezést jelent, ez is általában este van. Hétvégén meg egyik nap sulizunk, másik nap meg erdőzünk egy nagyot.
2013. okt. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Imola Ágnes ***** válasza:

Rotink van. Reggel 20 percet sétál a párommal, aztán

mi munkában vagyunk, ő kb 8 órát egyedül. Délután sétál kb. 30 percet velem, rögtön ahogy megérkeztem...ilyenkor ha van rá lehetőség egy kicsit labdázunk is. Délutáni program változó... vagy délután mozgás, munka, labdázás,és akkor este egy rövid e.ü.-i vagy este hosszú séta.

2013. okt. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én bérházban lakok az 1 éves kan Yorki kutyámmal és jól el vagyunk :)

Egy nap 3x viszem sétálni fél-egy órát attól függ milyen idő van!

én iskolába járok, anya fél 11-kor megy dolgozni, és én itthon vagyok úgy fél 2 körül, nincs sokat egyedül!

Nagyon szeretjük :))

2013. okt. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!