Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám sántít, a holnap ugye...

Kutyám sántít, a holnap ugye nem késő?

Figyelt kérdés

tegnap este a párom labdázott vele,azt mondta hogy egyszer nyűszített és azóta sántít.

este mikor hazaértem,a jobb lábát még mindig nem tette le.

gondoltam hogy ficam,pihenteti az éjjel,másnapra jobb lesz.

itt volt benn velem a szobában,ha hívom nem jön,csak ha nagyon muszáj.

kivittem az udvarra pisilni,de alig akar menni,a lépcsőn se tud feljönni.

és most úgy tűnik mintha csípőjét is befelé húzná.

holnap reggel amúgy is már nyitásra (reggel 9re) az orvoshoz kell mennem vele,ezért gondoltam hogy akkor megmutatom neki.

ma benn lenne a szobába ágynyugalomban,hogy ne terhelje magát.

az étvágya jó,kajával ha akarnám tudnám motiválni.

én ma már nem tudom elvinni dokihoz,de a párom délután hazaér,másnem ha muszáj,ő is elviheti.


2013. okt. 3. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire fáj neki, akkor én előrébb hoznám azt az orvoslátogatást.
2013. okt. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 sippara ***** válasza:
100%
Hívd fel a dokit. Ettől függetlenül én a kutya minden sérülésével úgy járok el, mintha nekem lenne bajom, márpedig ha én nem tudnék ráállni tegnap este óta, az bizony ma délutánra megérne egy orvost.
2013. okt. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha nem terheli egyáltalán, akkor lehet, hogy a keresztszalagja szakadt, és az egyrészt nagyon fáj neki, másrészt minél előbb dokihoz kell jutnia, hogy maradandó fogyatékosság nélkül meggyógyuljon!
2013. okt. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem is pont ilyen volt csak hátsó lábbal. 3napig sántikált aztán fokozatosan elmúlt.. persze ha rosszabbodot volna akkor egyből doki.


Amúgy előbb viszem a kutyát mint magamat :D

2013. okt. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

inkább megkértem a páromat,hogy vigye el,de jobban is tettük.

kezdődő tacskóbénulás :( egyenlőre injekció kúra,holnap már többet tudok én is,mert én viszem már :(

2013. okt. 4. 00:53
 6/6 anonim válasza:
Jobban van mar? :(
2013. okt. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!