Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem rég gyógyult ki a kutyám...

Nem rég gyógyult ki a kutyám a babesiából, és kennel köhögése is volt és még tart is kap rá antibiotikumot most már elég jól van, de nem eszik már egy hete nem akar enni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
ha finom kaját kap tarja stb azt megeszi de a tápot nem hajlandó, igazából minden mást megeszik csak a tápot nem. Most csináljam azt hogy csak tápot teszek elé, mást nem ? 9 hónapos kutyáról van szó. Nem lesz baj ha az antibiotikumra nem eszik? Köszi a segítséget!
2013. okt. 3. 12:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem is volt babéziás kutyusom. Felépült elvileg teljesen, de 5 év múlva lépdaganatban halt meg és sokszor gondolok rá, nem a babézia miatt alakult-e ki nála? Nem volt semmi tünet, pontosabban nagy volt a hasa, de remekül érezte magát, aztán pár óra alatt elvérzett, mert szétdurrant a lépe a daganattól. Ki lehetett volna venni az egész lépét és jó eséllyel meggyógyul, ha időben észreveszem.
2013. okt. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
30kg os a kutyám akkor mehet neki 2 ampulla normaflore egy nap. 2 szer adom neki az antibiotikumot is reggel és este normaflort mikor adjam be neki ? antibiotiumok előtt vagy után közvetlen ?
2013. okt. 3. 15:03
 13/15 A kérdező kommentje:
ja és még egy kérdés ti a normafloret hogyan adjátok be a kutyának ? simán az ampullát belenyomhatom a szájába mert megitatni vele tuti hogy nem fogom mert inni akkor iszik ha kell neki
2013. okt. 3. 15:32
 14/15 anonim ***** válasza:
Húúh pontosan ugyanezen mentünk át nem is olyan régen. Már meglévő kennelköhögéshez egy jó kis babézia... Én csináltam neki "cumit" egy kis palack kupakját kiszúrtam felhevített grill tűvel, és abból itattam, hogy ki ne száradjon. Jelen esetben talán ez a cumis megoldás bejöhet, töményen irritációt okozhat neki a normaflore, ezért kellene vízben oldani.
2013. okt. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én elkevertem a normaflórt egy kis husival, úgy ette meg.
2013. okt. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!