Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bichon bolognese vagy inkább...

Bichon bolognese vagy inkább törpe uszkár?

Figyelt kérdés
2013. okt. 3. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem törpe uszkárom van, és csak ajánlani tudom, nagyon jó kutya. :)

De bolognese-t nem nagyon ismerek, csak látásból, úgyhogy róla nem tudok nyilatkozni.

2013. okt. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amelyik neked szimpatikusabb.


Uszkárt választanám,a bolognese-kből mostanság nem látok szép egyedet.A legtöbbnek kint van a foga,rossz minőségű a szőre.


Akármelyiket is veszed,tenyésztőtől!

2013. okt. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem bolognesem van. Az volt velem is h bologenese, vagy törpe iszkár, de nagyon sokat olvastunk róluk, és a bolognesét választottuk. A kutyim most 3 hónapos. Csak dicsérni tudom! És nagyom suép fehér szőre van. Nagyon szereti a gazdiát, vqgyis engem... és sokáig otthon tod hagyni, ha úgy adódik. 8 órát kibír. Az elejé nehézszobatisztaságra tanítani, de utána minden rendben leaz. Érdemes kutyqq pelenkát venni. Remélem, hogy segítettem. :)
2013. nov. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem uszkárom van, ha jól neveled nem fogsz benne csalódni mert nagyon intelligens. Ha rosszul bánsz vele, megszivat. Olyanra nyírod amilyen éppen tetszik, nem standard kutya, minden uszkár külön egyéniség...
2013. dec. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!