Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cica mellé lakásba melyik...

Cica mellé lakásba melyik kutyus "jobb"? Bolognese, westie, törpe uszkár?

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy. Ha össze tudod őket szoktatni és szeretik egymást, akkor akár összebújva is alhatnak.
2010. febr. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan olyan jól kijön a westim és a malamutom is a cicákkal.Teljesen az összeszoktatáston múlik.
2010. febr. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az első vagyok.

Arra figyelj, hogy ha már nem kölyök a cica, és még eddig nem volt kutyához szokva, nem biztos, hogy el tudja fogadni a kiskutyát.

Idősebb kutyánál nagyobb esély van egy kölyök cica elfogadására, mert a kutyának lehet parancsolni, de az idősebb macskák nem nagyon szeretik a változást. A legjobb, ha a cica is és a kutyus is még fiatal kölyök amikor összekerülnek.

2010. febr. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem westiem van,és nagyon jóó barátságban vannak:)

A cicáim 2évesek voltak amikor hoztam a 8hetes westiet:) Elősször még kapkodtak a cicák,pedig a kutyusom tök barátságos volt,majd összebarátkoztak nélkülem is:D

Mostmár együtt alszanak,annyira édik:)

2010. febr. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a segítséget:) költözés után,ha a cica megszokja,lehet,hogy már sok lesz neki egy kutya...hát..majd kiderül,hogy hogy lesz...akkor ezek szerint nem a fajtán múlik...majd utánaolvasok ezeknek a kutyusoknak,hogy mit kell róluk tudni:)

köszi mégegyszer

2010. febr. 5. 13:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem a kutya fajtájától függ, az teljesen mindegy. Kölyök kutya mindenképp összeszoktatható cicával, felnőtt kutyából jobb olyat haza vinni, akiről lehet tudni, hogy kijön macskákkal.

A macskán múlik, de ha az első időben vigyázol, felügyelsz, akkor előbb-utóbb úgyis összeszoknak.

2010. febr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk felnőtt cicákkal sajnos nem sikerült az összeszoktatás. Kölyökcicákkal semmi gond. Mindig a macska a problémás pont, mert ha ő nem akarja, akkor abba nekünk nincs beleszólásunk ugyanúgy. Szóval kölyköket gond nélkül lehet, de a felnőtteket, pláne macskákat nem biztos. A költözés önmagában is sokk lesz neki.
2010. febr. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!