Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki eteti kedvencét (kutya)...

Ki eteti kedvencét (kutya) Acana táppal, és miért pont azzal? Meg van elégedve vele?

Figyelt kérdés
2013. okt. 3. 20:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Jó volt,de még úgy is drága,hogy kistestű a kutyám és nem egy zabálós.
2013. okt. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én a bárányos-almással etettem elég sokáig a francia bulldogomat. Csontsoványan került hozzám, többek között ez a táp hozta helyre, szóval mondhatni hízott. Nem lett zsíros, csak kezdett normálisan kinézni.

Anyagi okok miatt váltottam és hónapokig Brit Premiumot kapott, pár hete viszont megint vettem Acanát, amikor elfogyott a Brit.

Nem tudom, hogy átvágtak-e bennünket vagy romlott-e a táp minősége, de most valahogy nem az igazi. Nem olyan szép a szőre, nagyon sok lett a végtermék.

Ha ez elfogyott, vissza fogok térni a bárányos Britre.

2013. okt. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
sokan dícérik a Britet, nekem is volt egyszer, ízlett a kutyumnak, csak írtó budi volt a szája, meg a granulátnak is olyan kaka szaga volt :P Remélem az Acana megfelel neki, Most más ízesítést veszek neki, hogy változatos legyen. Köszi a segítséget, sok hasznom volt belőle. :) Mindenkinek köszönöm :D
2013. okt. 4. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!