Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Brit Premium Senior Small-t...

Brit Premium Senior Small-t lehet valahol boltban kapni?

Figyelt kérdés
Bp-n belül van olyan bolt ami árul? Nem webshop! 1 kilós csomagban szeretnék venni.

2013. okt. 4. 13:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát esetleg googleba beírod, hogy pest brit premium senior small kutya táp és kiad néhány oldalt. De szerintem biztosan van ilyen bolt.
2013. okt. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kisebb állatos boltokban hoznak neked, ha kéred, legalábbis ha jó fejek.
2013. okt. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Royal Canin Mini Mature táp szerintetek jobb? Kb ugyanolyan árban van, abból is kis kiszerelést szeretnék, és találtam is boltot ahol megvehetem. Ti melyiket vennétek?
2013. okt. 4. 14:05
 4/13 anonim ***** válasza:
Royalt nem vennék, annyira nem jó, mint amennyire drága.
2013. okt. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A petissimo raktára a XI. kerületben van a Hengermalom utcába. Ott tudsz venni, én is be szoktam menni ha kissebb tétel kell.

[link]

2013. okt. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A petissimot már néztem, náluk csak nagy kiszerelésben lehet kapni:( Nekem tényleg csak az 1 kilós, vagy esetleg 3-4 kilós lenne jó, de olyat meg nem gyártanak britből, csak 1 kilósat meg 8 kilósat:(
2013. okt. 4. 14:48
 7/13 anonim ***** válasza:

Némelyik Alpha-zoo-ban már van Brit (de sajna közel sem mindegyikben..). A solymári Auchanon belül pl. van egy és ott árulnak. A 3. kerülettől nincs messze, de nem tudom hol laksz.

Ezen felül kisebb állatos boltokban is elő szokott fordulni, neten nézz ki párat a közeledben és hívd fel őket. Végső esetben hátha tudnak rendelni.

A Brit szerintem ár-érték arányban jobb, mint a Royal. Utóbbi nagyon drága, ahhoz képest, hogy mi van benne.

2013. okt. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Gyártanak Britből 3kg-osat is. Én legutóbb is annyit vettem bárányosból meg medium adult-ból. Azt mondjuk nem tudom, hogy seniorból van-e.
2013. okt. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

állatos boltba nem hozatnak.

Én is akartam az egyik állatos boltba hozatni tápot(nem Brit-et),azt mondták ez nem így működik.Beszállítót kell keresni,kis tételben nem éri meg.Ja meg szerződést kell kötni.Taglalta a csaj a dolgokat.Inkább hagytam :D

Pedig sokat járok ebbe az állatos boltba,ismerem is a csajt.De tényleg nem úgy működik,hogy neked kell ilyen és beszerzik.Vhol biztos van erre lehetőség,de ha utána gondol az ember,tényleg sok dolgot kell intézni.


Állatos boltokban esetleg érdeklődhetsz,hogy nem-e tudják hol lehet kapni.Én múltkor pórázt kerestem(nem hagyományosat)és mondta a nőci,hogy xy helyen lehet hogy van.És volt is :)

2013. okt. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Solymáron van a Dogshop átvételi pontja is, meg asszem az bolt is, ha már itt tartunk. Az sem Budapest, de majdnem (jár oda BKV, az gyakorlatilag Budapest), és tartanak Britet kis kiszerelésben :) Ha előre megrendeled, akkor még lesz is nekik, mire mész.
2013. okt. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!