Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Bichon Havanese kiskutyák...

A Bichon Havanese kiskutyák mennyire büdösek? Úgy értem panelban tartva érezni a szagukat?

Figyelt kérdés
2009. nov. 8. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Nekem ilyen kutyám van és egyáltalán nem büdös, max. havonta egyszer van fürdetve
2009. nov. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen kutyusom van, és egyáltalán nem büdös. Akkor lehet szaga, ha megázik a bundája, de szerintem az mindegyik kutyusnál van.
2009. nov. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Ha félsz egy kis kutyaszagtól, akkor miért akarsz kutyát?

Amúgy meg ha kicsit átgondolod, egy jól ápolt, tiszta kutya nem büdös, mindegy, milyen fajta. Persze nem ember szaguk van, de ha ápolod őket, nem büdösek és nem "kutya-szagúak"!

Enyémek 3 havonta fürdenek, és ha megáznak, sampon szaguk van. :)

2009. nov. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
59%
Az én havanese kutyám fürdés után 3 nappal már olyan büdös, mint egy kuka :D Mondjuk engem nem zavar, így legalább a sötétben gyorsan megtalálom :) Amúgy bolognese kutyám egyáltalán nem büdös, lehet hogy ez valami "havanese vonás".
2009. nov. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem büdösek.miért lenne az?ápolni kell a szőrét és max havonta egyszer fürdetni.mi is panelbe lakunk és nekünk is ilyen kutyánk van
2010. márc. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!