Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek jó ha egy 6hetes...

Szerintetek jó ha egy 6hetes kutya nyáron nálam lesz 2 hónapig? Lent folyt.

Figyelt kérdés
majd odadom valakinek hogy nevelje addig még 18 éves leszek májusba és elköltözök családi házba szerintetek válalná valaki adnák utána neki pénzt a táplálásáért és látogatnám a kutyus-t mivel bérházba nem tarthatok bernáthegyi-t és nyárra pedig adni fognak nekem eggy kölyköt nem szeretném visszautasítani. Szóval jó ha nyáron július agusztus velem lesz majd májusba ha lesz családi házam akkor magamhoz veszem?
2009. nov. 8. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
mivan?
2009. nov. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megoldható, de nem jó ötlet. A kutyának állandóságra van szüksége, nem a helyhez, hanem a gazdájához/családjához kötődik. Hiába látogatod, a falkavezér, illetve gazda számára nem te leszel, hiszen a napi szabályokat más hozza neki, más tartatja be vele. Olyan embert is nehezen találsz, aki így elvállalja, mert ha lehetősége van gondoskodni egy kutyáról és annyira szeretné, akkor minden bizonnyal szerezne sajátot. Ha pedig csak a pénz miatt vállalná el, ki tudja milyen sorsa lenne annak a szerencsétlennek. Esetleg panzióba adhatnád, de az egyrészt nagyon költséges, másrészt nem tesz jót hosszútávon a kutyusnak. Mit csinálsz, ha az eltelt idő alatt a "pótgazdi" és a kutyus annyira megkedvelik egymást, hogy a gazda sem adná szívesen a kutyát és a kutya sem örülne neked?

Vagy ha mégsem tudsz családi házba költözni valami folytán?

Szerintem ezzel a lehetőséggel most ne élj, majd ha adott lesz minden feltételed, veszel egy bernáthegyit, ha még mindig ez lesz az álmod.

2009. nov. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

És ki az az elmebeteg, aki a 6 hetes kölyköt elválasztja az anyjától?

Szerintem mielőtt kutyatartásba fogsz, inkább a kutyákról kellene tanulnod! Márpedig a kérdésedből ítélve rengeteg dolgot!

2009. nov. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Winner of Royal Hill ***** válasza:
100%
18 évesen miből lesz neked családi házad?
2009. nov. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!