Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek táppal etessem...

Szerintetek táppal etessem vagy hússal meg némi zöldseggel?

Figyelt kérdés

Mert a hústól betegségeket kaphat el,a tápban pedig egy csomó izfokozó szarság van és én azt szeretném hogy a kutyám minél tovább éljen...Melyik?

Esetleg tudnátok nagyonjó tápokat ajánlani?Az ár nem számít!!

Hússal hogy tudnám etetni?



2013. okt. 4. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan, milyen betegségeket kapna el a hústól?

Olvass utána: BARF etetés.

2013. okt. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Hát ha hússal szeretnéd etetni és az ár nem számít.....akkor Orijen,Acana,Taste Of the wild,Belcando(a gabona mentese) az előzöek meg mind gabona MENTESEK csak hús és zöldség van bennük.
2013. okt. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Én inkább hús, tojás, zöldség (pluszban mehet rizs, zabpehely) párti vagyok, ha időben és anyagilag megengedheted magadnak.

Vannak persze minőségi tápok, de 100%-ra nem lehet tudni mi van bennük vagy mennyire friss alapanyagokból állították össze.

2013. okt. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Én is hússal, zöldségekkel, meg rizzsel etetek többnyire, néha tápot is kapnak.:) Én kicsit megfőzöm nekik a húst is, persze nem agyon, csak vmennyire. Szerintem nekünk bevált, szépek tőle meg egészségesek és persze imádják is.:D
2013. okt. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nállunk csak nyers hús a kaja, nem hogy nem betegek de az a kutyusom aki beteges volt hónapok óta semmi baja. Nem kap el semmit a nyers hústól, hacsak nem beteg vagy fertőzött döggel (bocs) eteted a kutyát. Van néhány alap dolog pl fagyaszd a husit egy hétig aztán ad neki, a fagyasztás is hőkezelés. A féreghajtás meg alap 3 havonta.
2013. okt. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Minek a kutyának rizs? Az is gabona, felesleges és csak hosszútávon megbetegít. Értsük már meg, hogy húsevők. Soha nem éltek gabonán, de még a zsákmányállataik sem, így a béltartalomból sem juthattak hozzá az evolúciós útjukon. A zabpehely dettó :)
2013. okt. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!