Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nőnemű Cesar Millan-követők!...

Nőnemű Cesar Millan-követők! Szerintetek is szerepet játszik ennek az embernek a népszerűségében az, hogy (állítólag) jóképű, jó megjelenésű?

Figyelt kérdés
A hozzáértése mellett persze. Mert egy lány ismerősöm szerint nagymértékben. :D Mi erről a véleményetek?

2013. okt. 4. 22:00
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
67%

Hát persze.

Nézd csak meg az ilyen állatos műsorokat, sorozatokat az Animal Planeten vagy a NatGeo Wild-on. Talán Nigel Marwent kivéve MIND fiatal, kockás hasú, izompólós macsók, nem egyszer többet mutatják őket az egész műsorban, mint magukat az állatokat!

2013. okt. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 sippara ***** válasza:
94%
Nekem abszolút nem jön be. Persze a maga középkorú mexikói módján biztos jóképű, de engem ez abszolút nem befolyásol - a kutyákhoz való hozzáállása annál inkább.
2013. okt. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek sipparával
2013. okt. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nem jó pasi, mégis van kisugárzása. Talán ez miatt is népszerű.

Meg jól tudja eladni magát.

Az én pit keverékemet hiába "rugdostam" hogy sétáljon mellettem, fel sem tűnt neki, hogy hozzáértem. Szóval nem minden jön be, amit mond, mégis sok a rajongója.

2013. okt. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Részemről nem hiszem, hogy valaha is akarnék tőle mást, mint szakmai tanácsokat :D Pedig egyébként nem áll messze az általam kedvelt típustól, de valahogy nem tudok rá pasiként gondolni. Kicsit olyan, mint a szülők meg a tanárok: tudod, hogy szoktak szexelni, de nem jelenik meg vizuálisan a fejedben, blokkolva van :D Ő kutyaguru, nem pasi. Persze, jobb egy kellemes külsejű fickót nézni a tévében, mint egy Quasimodót, de ha ronda lenne, akkor is ugyanúgy nézném.
2013. okt. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Akumi, te LÁNY vagy?? :O Ezt nem hiszem el! :D
2013. okt. 4. 22:22
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó a karizmája, sokat mosolyog és jól bánik az emberekkel, ezért szimpatikus.
2013. okt. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

Jaj már, de maradi vagy, a homoszexualitásról nem hallottál még? :D

Na jó, szóval mikor legutóbb néztem, még nőnemű voltam, igen :)

2013. okt. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Nem volt elég Kispalikee... :D
2013. okt. 4. 23:15
 10/38 anonim ***** válasza:

Én itt összesen két nevesített emberről tudom, hogy férfi, nagyjából mindenki más nő, úgyhogy készülj fel még néhány ilyen meglepetésre :P

Mondjuk kispalikee nekem is sokk volt... :D

2013. okt. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!