Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Kutyusom aluszékony, mitől!?

A Kutyusom aluszékony, mitől!?

Figyelt kérdés
A bernáthegyim 2-3 napja elalszik fél perc alatt. Ma is simogattam, és egy perc múlva már aludt is. Általában ha abbahagyom a simizést felkel, de most olyan mélyen elaludt.. már 5x megcsinálta ezt. Mitől lehet?
2013. okt. 5. 00:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy nem csak egyszerűen álmos?
2013. okt. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mert nagyon játékos és mindig izeg mozog, ha álmos akkor is elvonul, viszont akkor nem is látom 1-2 órát és kialussza magát. Viszont sose szokott így elaludni a kezemen 1 perc alatt. Lehet csak túl aggódom, mert régebben sokat volt beteg, örökletes betegségei vannak/voltak
2013. okt. 5. 00:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ez így önmagában nem túl sok tünet, nekem a szívproblémától az álmosító időjárásig minden eszembe jutott :) Szerintem figyeld, aztán ha bármi más is előjön, vagy nagyon aggódsz, kérdezd meg a dokit.
2013. okt. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!