Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudnék venni extra mini...

Hol tudnék venni extra mini csivavat? Van itt valakinek eladó? (sűrgősen kellene névnapi ajándék)

Figyelt kérdés

2013. okt. 5. 16:01
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, nem konkrétan fogalmaztam meg de nekem a névnapi ajàndékom lesz/lenne ...éshàt keresgélek tovàbb,törpe pincsim van,tisztàban vagyok ezekkel a dolgokkal :)
2013. okt. 6. 12:07
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha tisztában vagy vele, akkor miért akarsz ilyen kutyát?
2013. okt. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Tetszik meg nagyon aranyosak,nem tudom hogy kinek mi a véleménye róluk de nekem ez tüneményesek!Mindenkinek màsért tetszik és màsért nem!
2013. okt. 6. 12:49
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Téged sem tanítottak meg komplexebb módon nézni a világot, mi? Neked tetszik, és itt vége is van a történetnek.
2013. okt. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog hogy neked tetszik..tüneményesek. Ezzel nincs baj. Viszont azzal van hogy extra minit akarsz. Ezek túlszaporított ideggyenge kutyák. Tudod hogy "készülnek"??

Nem tenyésztik őket..szaporítják. Amik utoljára születnek, vagy betegek, kicsik, vissza maradottak.. Na ezeket szaporítják tovább, és mivel egyébként is kicsinek, betegnek születnek, a tovább szaporítottak is egyre kisebbek lesznek. De ezek beteg, ideggyenge kutyák. Az sem biztos hogy az 5-6 évet is megélik. Egy "ismerősömnek" van egy ilyen kutyája. A kutya szerintem 30deka körül van. Oda mentem és már attól hogy megsimogattam remegett a kutya, vicsorgott közben. Havonta viszik orvosi vizsgálatra. Utcára nem viszik ki mindentől és mindenkitől fél, ha pedig nem fél akkor a zörgő falevelet is megtámadná. Ráadásul nincs is akkor nyakörv vagy póráz, hám ami jó lenne rá. Enni sem tud normálisan, mert a legkisebb szemű tápot sem tudja megrágni, úgy turmixolnak és főznek neki külön. Az előző kutyájuk is ilyen volt.. 2 évesen meghalt. A mostani most egy éves.. elég szerencsétlenül is néz ki már most.

Ha jót akarsz akkor normális csivavát veszel, és nem szaporítótól, pláne nem sürgősen.

2013. okt. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Magával a csivava mint fajtával nincs gond nagyszerű kutyák,csak az extra mini jelzővel.Komolyan egy beteg életképtelen kutyát akarsz? Elég szomorú :(

A csivavák maximum 3-4 kg-sak,nem hiszem el hogy ez neked nagy :O

Vegyél rendes tenyésztőtől csivavát! Extra mini,mini jelzős fajtákat felejtsd el!

Ha meg nem hiszel nekünk az nem a mi bajunk,neked lesz egy beteges kutyád,aki egy falevél zörgéstől is össze pisili magát annyira ideggyenge..

2013. okt. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!