Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti nem féltek attól, hogy...

Ti nem féltek attól, hogy szabad sétáknál felszed valamit a kutya és megeszi?

Figyelt kérdés
Ha pórázon sétálunk, akkor ha lát is kaját vagy szemetet, rászólásra otthagyja. De ha el van engedve, akkor viszonylag messze elszaladgál, mindenhol nagy a bozótos és a fű, nem mindig látom, hogy mit csinál. Valószínűleg ha ilyenkor találna valamit, azt megenné. Ti nem tartotok ettől, mikor sétáltok? Vagy mindig 100%-osan szem előtt van a kutyátok? Nekem póráz nélkül gyakorlatilag végig rohangál, néha megáll szaglászni, újra fut, ott sajnos nem tartunk, hogy folyton az öt méteres körzetemben poroszkáljon. Na meg akkor sosem fáradna el, ezt így is kihívás elérni nála.

2013. okt. 5. 17:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem tartok ettől. Ha tudom, elveszem tőle a talált kaját.

De szemmel tartom a terepet, és ha látok valamit ami számára vonzó lehet, azt eltávolítom, pl ha parton vagyunk.

Ma reggel láttam hogy előreszalad, és nagy örömmel hozott felém egy halat. Nagyon megható volt úgymond, látszott rajta hogy nem akarja megenni, hanem direkt nekem hozza, megmutatni mit talált. Így elvettem tőle a halat aztán ment tovább a labdázás.

2013. okt. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszi a sok választ!

Rászólásra otthagyja a kaját nekem is, inkább attól tartok, hogyha picit messzebb van, akkor nem látni pontosan, hogy csak szaglászás zajlik vagy épp felnyal valamit, ha kinézem a szememet, akkor se. De lehet, hogy túlaggódom, nagy zöldterületre járunk sétálni, nem parkba vagy ilyesmi helyre, remélem, hogy senki nem dobál el itt semmit szándékosan:S Itt minden bozót, nehéz átlátni a terepet, de akkor még megpróbálok ilyen helyzetben is rágyúrni a kajamegtagadásra.

2013. okt. 5. 20:44
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem,mert itt nem mérgezik a kutyákat.
2013. okt. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 zsuzsabazsa ***** válasza:

Nincs mitől félnem mert megbízhatóan nem eszik semmit sem fel a földről, még akkor sem, ha nem látom.

Volt olyan kutyám amelyik felevett a földről talált élelmet, de az is le lett szoktatva róla.

2013. okt. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!