Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Budapesten keresek megbízható...

Budapesten keresek megbízható állatklinikát kedvező árakkal?

Figyelt kérdés
Nagyon meg vagyok ijedve, mert a kutyám emlőjében találtam egy nagyon kemény csomót, ami nemrég még nem volt ott, tehát gyorsan nő! Nem fáj neki, nem érzékeny, de ez félelmetes! 6 éves szuka, nincs ivartalanítva. Szinte biztos vagyok abban, hogy műtét lesz a vége, de csak 50.000 forintot tudok most előteremteni, így olyan klinikát keresek, hol ennyiért mindent meg tudnak csinálni. Segítenétek? Nyilván fő szempont a megbízhatóság, de ennél több most nincs.
2013. okt. 5. 20:13
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
ja, és 18 kg-s keverék kutya.
2013. okt. 5. 20:14
 2/15 A kérdező kommentje:
Budapest sem fontos, a vonzáskörzet is jó.
2013. okt. 5. 20:14
 3/15 anonim ***** válasza:

Az árakat nem tudom mennyire kedvezőek, de a Primavet nagyon jó mi komolyabb esetekben csak oda megyünk.

[link]

2013. okt. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

most hétfőn voltunk itt ultrahangon, nagyon kedvesek, csak ajánlani tudom

[link]

2013. okt. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
köszönöm! árakról tudtok mondani valamit?
2013. okt. 5. 20:39
 6/15 anonim ***** válasza:
a 17. kerületiről sajnos nem :(
2013. okt. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nembaj, igy is sokat segítettetek, felhivogatom őket, de várok még ajánlásokat!
2013. okt. 5. 20:49
 8/15 anonim ***** válasza:

én jártam már a primavetben ügyeleten, 18.000-ért teljesen félre kezelték a kutyámat, szóval én azt nem ajánlom, persze ez biztos bárkivel előfordulhat, de szerintem kimondottan drága volt. én már nem bp-en élek, de ott még pesttől is átjártam óbudára a san marco utcai állatorvosi rendelőbe dr Schalkház Istvánhoz, nagyon korrekt, mindig jól diagnosztizált, 3 kutyát is ivartalanítottam ott évek során, volt olyan kutyám, most lusta vagyok felsorolni, de idős kutyámat ő mentette meg annak idején felismerve a szívbetegségét, szóval őt ajánlani tudom. Ugyanitt rendel Sárkány doktor is, őt viszont nem ajánlom!


a rendelő nem valami csilli-villi, talán ezzel összefüggésben az árak viszont emberiek.

2013. okt. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszönöm! az ivartalanítások árát le tudnád nekem írni? csak azért, hogy tudjam viszonyítani.
2013. okt. 5. 21:56
 10/15 anonim ***** válasza:
90%

Én is vagy az óbudai vagy a békásmegyeri rendelőt ajánlanám. Békáson a fent említett Schalkház István felesége és fia dolgozik, orvos családról van szó. Nem rossz hely, mondjuk lehet nem ott nézetnék meg nagyon speciális eseteket, de amit leírtál szerintem nem lehet annyira egyedi, ritkán előforduló dolog. A rendelő nem nagy szám, konkrétan egy panel alján lévő picike hely, de sokan járnak hozzájuk. Pontos árlistával nem tudok szolgálni, de ilyen téren biztos lehetsz benne, hogy nem húznak le. Egyszer a kutyám kapott bőrgomba elleni vakcinákat, pluszban (ingyen) beadtak neki egy vitaminos injekciót is, kinyomták a bűzmirigyét. Legutóbb csak bűzmirigyet nyomtunk ki, sajnos a kutyámnak gyakran kell, 1000Ft-ot fizettem, de megnézte a szívét, fülét, szemét is. Amikor oltást adattunk be, akkor is kaptunk hozzá ajándékba féreghajtót. Sok nyugdíjas jár hozzájuk és tényleg nem az a céljuk, hogy lehúzzák az embert.


Ez a békási:

[link]


Az óbudai:


[link]

2013. okt. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!