Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol vásárolhatnék / fogadhatné...

Hol vásárolhatnék / fogadhatnék örökbe egy ilyen kutyát?

Figyelt kérdés
Sok helyen, oldalon kerestem ezt a kutya fajtát, de sehol sem találom. Ez egyébként a Szibériai Husky és a Pomerániai törpespicc keveréke. Nagyon megköszönném ha valaki tudná hol tudok vásárolni / rendelni. Budapesti vagyok, de bármely magyarországi lehetőségre kapható vagyok!

2013. okt. 6. 14:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
92%
Húúú, a kérdezőt lehet pontozni? :) Tényleg, csak annyit kérek, magyarázza el valaki, mi az értelme ennek a két fajtának a keresztezésének? A törpespicc pont elég cuki, a huskynak is megvan az oka, miért lehet szeretni.... akkor?
2013. okt. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Értem én az érveket uraim. Egyébként hadd jegyezzem meg hogy írásuk stílusa pozitív irányba változott az elmúlt este óta, szóval hivatalosan is dicséretben részesülnek. Sajnálatos módon továbbra sem értek egyet önökkel. Veszélyesnek akkor lenne mondható az ellés hogyha egy adott nősténynek a méhkapacitását meghaladó utódot kéne létrehoznia. A tenyésztőknek pedig nyilván van eszük és nem a törpespicc lesz az édesanya. Ezenfelül Hogyha az egyetlen lehetőségem hozzájutni az általam kívánt kutyához, az hogy külföldről RENDELEM meg, akkor inkább azt választottam volna, pontosabban arra is hajlandó lettem volna. És amíg ez senkinek nem okoz fájdalmat/bosszúságot nem értem mi kifogás egyedi fajták keresztezésében. Mindenki azt szajkózza miért? Én azt kérdezem miért ne? Kinek fáj? Szerintem csak igény van rá, és ez egy természetes evolúciós folyamat is egyben. Végszóként pedig hozzátenném, ha emberekre vetítenénk ki az önök által írtakat, az lenne a véleményem hogy borzasztó rasszisták!
2013. okt. 7. 12:44
 13/19 anonim ***** válasza:
49%
Egyre jobban tetszik ez a 'Vanek Úr' féle stílus :D Miután kielégítette fentebb megfogalmazott kíváncsiságomat, a kérdésére a válaszom: fogalmam sincs róla...
2013. okt. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Akiteki ***** válasza:
83%

Az alaszkai kai kleet (vagy hogy írják, sosem tudom) Nem törpespitz és huskyból csinálták, hanem egy csivava kan fedezett be egy husky szukát. A fejükön erősen látszik is a csivava beütés. Európában szerencsére sehol nincs, Amerikából lehet "rendelni", az ára kicsit több, mintha tömény aranyból lenne.

Mivel a kutyánál elsősorban a jellem szükséges a normális együttéléshez, arról nem tudok semmit mondani. Gondolom egyik huskys, okos, önfejű, a másik darab meg ugatós, csivavás.

2013. okt. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy egy Rejtő-regényhőshöz hasonlított, ezt felettébb megtisztelőnek érzem. Aki rendelkezik arckönyv weboldallal, az itt megtekinthet egy rövid Pomsky prezentációt, hogy tudja is mi ez: [link]
2013. okt. 7. 15:14
 16/19 anonim ***** válasza:
70%

Esetleg keresztezhetné saját maga is.

Tetszik a komment, csak egy apró kiigazítás: a "segítő" szándékú válaszolók nőneműek.

Remélem, azért nem csalódott a női nem egészében!:-)

2013. okt. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Akiteki ***** válasza:
88%
Ja, adjuk a tippeket! Nincs elég kóbor kutya, még gyártsa valaki a keverékeket direkt!
2013. okt. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
18%
Nagyon jól néznek ki, ha mégis kereszteznél, egy vevőd már van!
2013. okt. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Szép estét hölgyeim és uraim. Sajnos saját magam nem vállalom a keresztezéssel járó felelősséget, és költséget. Szóval ez az opció kilőve. De minden más lehetőségre nyitott vagyok.
2013. okt. 8. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!