Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen volt a ti kutyátok 6...

Milyen volt a ti kutyátok 6 hónapos korában?

Figyelt kérdés
Fajtát is írjatok legyetek szívesek.

2013. okt. 6. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Játékos, jószándékú, ártatlan, figyelmes, kíváncsi. minden játékban benne akart lenni, mindenkinél bepróbálkozott egy kis plussz játékra.

Sokszor csak ő tartja bennem a lelket egy fárasztó nap után, közben.

Most 6 hónapos. Keverék, nagyrészt labrador.

2013. okt. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Épp most 6 hónapos a németjuhászom. Idétlen, ugri-bugri, rafinált, vidám, játékos, bolondos, energikus, Őrült!
2013. okt. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Enyém ugyan már 7 hónapos, de egész nap horkol meg durrogtat, de ahogy kimegyünk a lakásból le sem lehet állítani, fáradhatatlan :) Amúgy nagyon bújós, és mindenkit imád hatalmas puszigép (amstaff)
2013. okt. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

rafinalt,okos,butacska,vidam,ejjel nappal ehes,jatekos,nyalos,gyonyoru,puszilgato es meg sok mas.

az en kutyam egy palotapicsi,igaz h sosem tetszett ez a fajta,de o elnyerte a szeretetem.

keves hozza hasonlo kutyat ismerek.allitolag nehezen tanithato,de az en kutyam mindent tud.ha elfelejtunk vacsorat adni bemegy a konyhaba es ugat a hutore.ha puszit mondunk elkezd puszilgatni,tud tancolni,egyik pacsi masik pacsi,ul fekszik,hatra fekudni ha azt mondjuk hol a pocid,mas kutyakkal remekul kijon,lehet az barmekkora.szoval nagyon okos,es egy kulonleges termeszet az mar biztos,elotte amstaffom volt.

2013. okt. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én cavalierem egy hét múlva lesz 6 hónapos de fáradhatatlan, egésznap pörög, egésznap játszik, hihetetlenül okos, járunk vele kutyaoviba is és nagyon ügyes.:) nagyon aranyos ahogy hazaérünk úgy örül mindenkit körbeugrál nyalogat aztán hozza is a játékait. Engem szobáról szobára követ.:)
2013. okt. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
újfullandi és nagyon játékos, én már 2 perc után lihegek mert nem lehet normálisan játszani vele csak őrülten rohangálva játék a játék. Szocializálatlan ezért elkezdtünk kutya suliba járni.
2013. okt. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Minden figyelmet magának akart. Olyan volt mint egy rossz kis ördög. Mindent rágott, ugrált, harapdált, hisztizett. Ha aludt akkor viszont angyal volt :D

sok türelem és következetesség kellett hozzá és most már nagyon sokat komolyodott. Persze még most is őrült egy kis dög :D De imádnivaló. És ha jól le van mozgatva és kicsit is foglalkozunk vele akkor már hamar lenyugszik.

Persze másnap megint tele van energiával de ki kellett tapasztalni hogyan működi a kutya.


Fajta: Husky

2013. okt. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hat hónaposan az én kutyámba belebújt az ördög. Mindennek és minden idegennek neki akart menni, azt hitte Ő a világon a legerősebb. Pedig mikkr pici volt imádt ha körül veszik az emberek meg a gyerekek a suli elött.

Miután kinőtte a serdülő kort, és meg komolyodott, ( meg a nevelés ) tisztába lett azzal hogy mit várok el tőle. Most bárki megsimogatja, bújik mint egy cica, viszont kerültem életveszélybe, na akkor támadott mint egy tigris. ( Dogo Canario )

2013. okt. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!